Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Návštěvník omicron
Máme pro vás dobrou zprávu, viz náš web: http://www.digizone.cz/aktuality/upc-se-dohodlo-s-novou-mtv-v-kabelu/

 

A koho to zajímá ? Kanál před krachem ? Vše tomu nasvědčuje, Nova prý má obrovské ztráty, a nenasytný Drákula má nereálné požadavky, na které asi nikdo neche přistoupit...

 

Například to zajímá mě. Kanál, který před třemi měsíci odstartoval, je po cca tři roky ztrátovou záležitostí.

 

U mě to je spíše to Novou, která jak se do čehokoliv nas..., tak to stojí za h.... naprosto zoufalá úroveň jejich zpráv (hlavně těch pseudomoderátorů a pseudoredaktorů), nekompetentní komentování sportu, zlikvidovaná investigativní redakce (která jediná snad něco předváděla) atd..

Jediné co umějí je HD, ale dívat se na sračky a ještě v HD ?

A MTV, to raději originál Euro verzi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pajabrunn

Tak tady máte to stejný na parabole.. http://www.parabola.cz/clanky/3831/cesk ... -siti-upc/ Co mě tam ale zaujalo je tento odstavec

"Česká mutace MTV je po Nat Geo Wild, Nat Geo Music a Russia Today již čtvrtou televizní stanicí, o které společnost UPC letos rozhodla, že ji doplní do spektra programů své digitální televize. Společnost plánuje, že svou digitální televizní nabídku rozšíří v krátké době ještě o další."

Tak si můžem zaspekulovat čímpak nás asi překvapí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obávám se, že to budou ty "slibované" čínské kanály.

 

…nekompetentní komentování sportu…

No, tak tady se musím Novy aspoň trošku zastat. Nova Sport je nejlepší sportovní kanál v Česku a i když úroveň komentátorů ČT a Eurosportu je také vysoká, na ty na Nova Sport mnohdy nemají. Zejména u ČT je to zarážející, protože tam mi připadá, že úroveň kaömentářů rok od roku klesá někam na úroveň Sport1/2 a v některých případech i pod ni (zejména motorsport je na ČT otloukánkem a jsem rád, že Moto GP získala Nova a najala původní komentátory z Eurosportu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, pro mě je nejlepší ESPN America, jen škoda, že nevysílá v HD :lol:

Jinak na CZ MTV se těším. Zaprvé vysílá 16:9 a zadruhé jsem zvědavý na grafiku kanálu. Ale tím to končí, dokud tam nepoběží Darja nebo Beavis a Butthead, nemám zájem. :lol:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
No, tak tady se musím Novy aspoň trošku zastat. Nova Sport je nejlepší sportovní kanál v Česku a i když úroveň komentátorů ČT a Eurosportu je také vysoká, na ty na Nova Sport mnohdy nemají. Zejména u ČT je to zarážející, protože tam mi připadá, že úroveň kaömentářů rok od roku klesá někam na úroveň Sport1/2 a v některých případech i pod ni (zejména motorsport je na ČT otloukánkem a jsem rád, že Moto GP získala Nova a najala původní komentátory z Eurosportu).

 

Souhlasím. Pokud jde o Novu Sport, tak tam jsem spokojen jak s programovou náplní, tak i s úrovní komentátorů, zejména ti fotbaloví patří k nejlepším u nás. Ale i ostatní sporty jsou komentované na velmi dobré úrovni. Časy Poulíčka a Tittelbacha jsou už naštěstí dávno pryč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To teda cumim, ja jsem musel zapnout anglickou zvukovou stopu, protoze novacti komentatori byli tragicti. Vykladali nejake naproste kraviny a kdyz se neco delo, tak zacli ty kraviny kricet, aby se k okomentovani deni na obrazovce dostalii az dovypraveji ty svoje slabomyslnosti. Pravdou je, ze fotbal me nezajima, takze mozna fotbalovi komentatori jsou nejlepsi z cele nasi galaxie, ale stejne si tam tu cizojazycnou stopu necham, protoze me to dost vytacelo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peatro
Obávám se, že to budou ty "slibované" čínské kanály.

 

…nekompetentní komentování sportu…

No, tak tady se musím Novy aspoň trošku zastat. Nova Sport je nejlepší sportovní kanál v Česku a i když úroveň komentátorů ČT a Eurosportu je také vysoká, na ty na Nova Sport mnohdy nemají. Zejména u ČT je to zarážející, protože tam mi připadá, že úroveň kaömentářů rok od roku klesá někam na úroveň Sport1/2 a v některých případech i pod ni (zejména motorsport je na ČT otloukánkem a jsem rád, že Moto GP získala Nova a najala původní komentátory z Eurosportu).

 

No tvrdit, ze komentare eusportu nebo novy jsou lepsi nez CT..............pani ty jsi asi z jineho sveta, prave ze jim chybi ty kvalitni komentare a rozbor ze studia, ale hadam ze ty tomu asi moc nerozumis sportu a koukas pravdepodobne jen na uticka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...