Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Ach jo, Putinova propaganda v angličtině. Fakt potřebujeme takovéhle šílené a nesmyslné kanály, místo česky lokalizovaných kanálů, o které je OPRAVDU zájem? A ještě to dají na rezervu do slovenského muxu, takže tím těm kanálům zbytečně seberou datový tak. No prostě paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Kdyby to bylo jen pro KV kraj, tak to mohli šoupnout do regionální rezervy, případně řešit jako Prahu 11.

Ale mě nevadí ani stávající řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se díval na stránky UPC a na jejich programovou nabídku a stále tam mají vyvěšenou "starou" nabídku.Je zajímavé,že když mají přidat nějaký "atraktivní" kanál,tak o tom informují i 2 týdny dopředu.ale jak přidají "jenom" další zpravodajský kanál,tak o tom na jejich webu není ani zmínka.Možná se poučili z minula.

tím ale nechci říct,že RT není pro někoho atraktivní program.každý má jiný vkus

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peatro

RT je uplne trapacky program stejne jako euronews a jine, takovych kanalu na UPC je hromada, proste odpad, v americe jsem mel kabelovku a to je nebe a dudy a to madarske HBO a jeho trapne HBO comedy o tom se nebudu ani vyjadrovat stejne jako cinemax, v americe je to top na kabelovce a tady to ti madari co tam davaji za hovadiny snad neni ani pravda ze na to maji licenci :(

To nemluve, ze kdyz z kkina vyjde nejaky release na DVD tak ten samy tyden je premiera na cinemaxu, tady ti hnoji tam davaji same stare veci, nedelni HBO u nas proste hruza, tam jsem se v nedeli tesill k televizi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RT je uplne trapacky program stejne jako euronews a jine, takovych kanalu na UPC je hromada, proste odpad, v americe jsem mel kabelovku a to je nebe a dudy a to madarske HBO a jeho trapne HBO comedy o tom se nebudu ani vyjadrovat stejne jako cinemax, v americe je to top na kabelovce a tady to ti madari co tam davaji za hovadiny snad neni ani pravda ze na to maji licenci :(

To nemluve, ze kdyz z kkina vyjde nejaky release na DVD tak ten samy tyden je premiera na cinemaxu, tady ti hnoji tam davaji same stare veci, nedelni HBO u nas proste hruza, tam jsem se v nedeli tesill k televizi

HBO vlastní přední hollywoodská studia a ty diktují kdy se film bude vysílat :wink: Zato HBO nemůže. Ti jsou jen služebníčci prostředníčci.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...