Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
CCTV-9 vysila v analogu a myslim ze tento kanal by mel byt i v digitalu, zhledem k tomu ze vysila v anglictine, tak se neni spatne na nej obcas kouknout a mit informace i z druhe strany.

 

Stejne tak bych uvital i zminovany kanal Russia Today.

 

V Brně ještě vysílá CCTV-9 stále v analogu? U nás byl za dob Karnevalu taky součástí analogové nabídky, ale už je hodně dlouho pryč. Ale je fakt, že by to byla zajímavá alternativa k CNN a BBC.

Russia Today bych taky uvítal, ale pokud by zařadili ruský kanál, tak by mohl být i rusky mluvený. Tenhle je také v angličtině.

Jen trochu kroutím hlavou nad CCTV-4, nejsem si jistý, kolik zákazníku UPC umí čínsky. :D Ale jak známo, registrace programů ještě neznamená zařazení do nabídky.

Stejně bych radši, než čínský program, mnohem raději uvítal česky mluvený Eurosport 2 BL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
K tomuto příspěvku mohu jen podotknout, že po dnešním jednání s UPC jsem nadmíru spokojen. Přišli sami s návrhem, který zde zveřejňovat nebudu. Nicméně jen sdělím, že UPC uznalo svoji chybu a podle toho se zařídilo. Pokud někdo - obecně - jakákoliv firma, když něco nabízí za služby a nemůže nabídku dodržet, porušuje smlouvu. První co je, je to, že se snaží dohodnout s klientem. V tomto případě k tomu došlo k oboustranné spokojenosti a tím považuji celou záležitost za uzavřenou do nejbližšího problému. Proč by si klient měl nechat kálet na svoji hlavu. To je typický rys českého človíčka po 40 letech komunismu..... :evil:

 

Vždyť jsem hned říkal, že to děláš jenom pro tu slevu. A k tomu kálení na hlavu - souhlasím s tebou, že se člověk nemá nechat šidit. Jenže v tomhle případě by se možná mohl cítit ošizen pouze nový zákazník, který se na základě nabídky těchto 2 programu rozhodl pořídit si UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, za CCTV-9 a Russia Today jsem celkem rád, není to špatný nápad, i když mě malinko překvapili. CCTV-4 je imho zbytečné, ale asi ho vzít museli taky, protože nejspíše je v "balíčku" s CCTV-9. Je to sice celé fajn, ale mám vám připomínat kolik programů si UPC registrovalo před rokem a dodnes z toho nepřidali skoro žádný? Nicméně, Prvyij kanál by nevadil taky.

 

Jinak k Discovery HD...to mne mrzí a upřímně to nechápu. Myslel jsem, že to mělo úspěch. Ale pokud bude ta náhrada mix všeho možnýho z celého archivu Discovery, tak proč ne. Snad tam poběží i nějaké premiéry.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
K tomuto příspěvku mohu jen podotknout, že po dnešním jednání s UPC jsem nadmíru spokojen. Přišli sami s návrhem, který zde zveřejňovat nebudu. Nicméně jen sdělím, že UPC uznalo svoji chybu a podle toho se zařídilo. Pokud někdo - obecně - jakákoliv firma, když něco nabízí za služby a nemůže nabídku dodržet, porušuje smlouvu. První co je, je to, že se snaží dohodnout s klientem. V tomto případě k tomu došlo k oboustranné spokojenosti a tím považuji celou záležitost za uzavřenou do nejbližšího problému. Proč by si klient měl nechat kálet na svoji hlavu. To je typický rys českého človíčka po 40 letech komunismu..... :evil:

 

Vždyť jsem hned říkal, že to děláš jenom pro tu slevu. A k tomu kálení na hlavu - souhlasím s tebou, že se člověk nemá nechat šidit. Jenže v tomhle případě by se možná mohl cítit ošizen pouze nový zákazník, který se na základě nabídky těchto 2 programu rozhodl pořídit si UPC.

 

Zrovna to samé může udělat kdokoliv. Tzn. i nový zákazník. Jak se říká: líná huba, holý neštěstí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ach jo, takže místo toho, aby UPC nabídla pořádné kanály o které je zájem (hlavně ty z rodiny Discovery, ES2BL, MTV CZ nebo Kino CS), začne nabízet čínské a ruské kraviny. Pro koho, proboha! Přiznávám, že už začínám vidět rudě. Tohle snad nemůžou myslet vážně!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pajabrunn

Neví prosím někdo jak to bude s tou češtinou v National Geographic? Kdy to teda budou dabovat (jestli vůbec)? Pro mě to bude skoro jako novej kanál protože na titule sem se skoro nedíval. Já kolikrát ty dokumenty jen poslouchám jako kulisu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...