Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Návštěvník s
nam cechom sice upc espn nezrusila, ale tady se jedna o dodrzeni obchodnych a reklamacnych podmienok, danych zmluvou

ja viem, ja som len tak drzo zneuzil nejaku vhodnu temu, aby som si to overil, kedze som prave zistil, ze nam to zrusili ako jeden z mala zaujimavych kanalov

 

skoda, ze tu na slovensku nemozem mat ceske upc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuji ještě, aby jste postupovali ve stejném duchu jako já (mám na mysli všechny zákazníky, kteří nejsou spokojeni s přístupem UPC). Výzva pro všechny nespokojené:

Musí se trochu ti zlatokopové probrat z iluze, že český národ nejsou jen blbci, kteří každému zobou z ruky

 

No mě zas připadá ujetý abych každý měsíc 1. ihned zkontroloval web UPC s ceníky a programovou nabídkou, zda tam mají chybu a mohl žádat o slevu.

 

Tos mohl udělat rovnou, jak tady jiní popisují a nemusíš se potom tolik rozčilovat.

 

Myslím, že tu tomus psal, že ty dva programy se záhy objeví.

Formuláře se pro tisk připravují nejspíše nějakou dobu dopředu, počítají že ty programy zařadí, ale to slovíčko "PUSTIT" prostě z Amstrodamu dorazí později než se čekalo.

 

Jó a ještě bychom teď všichni mohli zavolat na KC, že nám slibovali 99 programů, a teď jich je jen 97 (z toho již jen 4 rezervy) :roll:

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuji ještě, aby jste postupovali ve stejném duchu jako já (mám na mysli všechny zákazníky, kteří nejsou spokojeni s přístupem UPC). Výzva pro všechny nespokojené:

Musí se trochu ti zlatokopové probrat z iluze, že český národ nejsou jen blbci, kteří každému zobou z ruky

 

No mě zas připadá ujetý abych každý měsíc 1. ihned zkontroloval web UPC s ceníky a programovou nabídkou, zda tam mají chybu a mohl žádat o slevu.

 

Tos mohl udělat rovnou, jak tady jiní popisují a nemusíš se potom tolik rozčilovat.

 

Myslím, že tu tomus psal, že ty dva programy se záhy objeví.

Formuláře se pro tisk připravují nejspíše nějakou dobu dopředu, počítají že ty programy zařadí, ale to slovíčko "PUSTIT" prostě z Amstrodamu dorazí později než se čekalo.

 

Jó a ještě bychom teď všichni mohli zavolat na KC, že nám slibovali 99 programů, a teď jich je jen 97 (z toho již jen 4 rezervy) :roll:

stačilo by,aby tu programovou nabídku vystavili,až ty programy naběhnou a nebo tam dali odkaz,že pojedou od tolikátého a tolikátého.představ si nového zákazníka,který se tímto letákem naláká a objedná si s tento balíček a zjistí že tyto programy nejedou.Má to reklamovat a uplatnovat slevu nebo dát výpověď?

a navíc to není poprvé

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem poslal panu Malinovy tento meil

Dobrý den,

měl bych na vás dotaz.

Proč na svých webových stránkách,kde máte vystavenou programovou nabídku digitální tv platnou od 1.1.2010,uvádíte,že v balíčku plus jsou nově zařazeny programy NG WILD a NG MUSIC i když víte,že to ještě není pravda.

Proč k těmto 2 programům nedáte odkaz,že budou zařazeny od tolikátého a tolikátého a nebo jej vystavit,až tyto programy naběhnou.

Proč tuto informaci,že tyto programy nejsou v nabídce,nejsou zděleny i operátorům na KC,kteří nám,zákazníkům,kteří se od soboty dožadují nějakých informací,proč nejedou,odkazují na znovunaladění STB,potažmo že pošlou odbavovací signál na STB a že opravdu pojedou.Myslím,že i těmto operátorům musí vadit,když se až 5 den dozví,že tyto programy ještě nejsou v nabídce a byly vlastně za blbce.Je mě jich líto.

Bohužel to ale není poprvé.Úplně stejná situace nastala před zařazením programů HISTORY CHANNEL HD a ČT HD.Myslel jsem,že se ze svých chyb poučíte a dáte si na tyto nesrovnalosti pozor.

Vžijte se do situace nového zákazníka,který si objedná tento balíček a zjistí,že tyto programy nejedou.Má to reklamovat a uplatňovat slevu nebo zrušit smlouvu za porušení podmínek?

Závěrem bych chtěl podotknou,že jsem s vašimi službami spokojen,(ale je vždy co zlepšovat,tak jako všude).Jenom mě a nejen mě,(stačí se podívat na neoficiální forum upczone.cz),mrzí,že se tyto exesi opakují.

 

 

za chvíli došla odpověd

"O zařazení obou TV kanálů jednáme již dlouho a podle mých informací v současné době již neexistují žádné překážky, které by měly jejich brzkému startu v síti UPC bránit. To byl i důvod, proč byla daná informace s určitým předstihem marketingově využita . Upřímně se omlouvám za to, že tak došlo ke zmatení některých zákazníků."

ještě dvě poznámky:

Bližší informace budu mít s největší pravděpodobností tento týden.Co se avizovaného vysílání ČT HD týče,mě příslušný kolega upozornil,že - cituji:! S ČT1 HD to tak úplně pravda není, do letáku a na web jsme dávali poznámku o nezaručeném příjmu.." oba tyto zdánlivé zkraty mají zcela prozaické vysvětlení - letáky na příslušný měsíc musíme tisknout s určitým předstihem, takže ne vše musí nutně platit přímo od 1. dne daného měsíce.Vrátím se k tomu v UPC informuje - vysvětlím a omluvím se veřejně. Na webu poznámka / omluva o dočasné nedostupnosti NG Wild a NG Music je..Děkuji za pochopení.

F.Malina

omlouvám se za delší příspěvek

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem konečně spokojen... :D

ještě jsem mu odvětil,že s tou Čt hd taky nemá pravdu a tu poznámku o nezaručeným příjmu tam dali až po upozornění od zákazníku.vzápětí došla odpověd a uznal,že i v tomto případě neměl pravdu :)

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník klofan

Mohl bych Vás požádat o kontakt přímo na p. Malinu, ale aniž by mi odepsal nějaký ten z KC UPC. Ačkoliv vykonávají pouze svoji práci dle pracovní smlouvy, v kontaktu se zákazníky jsou zcela nekompetentní. Tím netvrdím, že p.Malina kompetentní je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl bych Vás požádat o kontakt přímo na p. Malinu, ale aniž by mi odepsal nějaký ten z KC UPC. Ačkoliv vykonávají pouze svoji práci dle pracovní smlouvy, v kontaktu se zákazníky jsou zcela nekompetentní. Tím netvrdím, že p.Malina kompetentní je...

je to u nich na webu normálně uveřejněný a proto ho tady nedám.ale poradím ti

www.upc.cz-aktuality-pro novináře-kontakt

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník klofan
Mohl bych Vás požádat o kontakt přímo na p. Malinu, ale aniž by mi odepsal nějaký ten z KC UPC. Ačkoliv vykonávají pouze svoji práci dle pracovní smlouvy, v kontaktu se zákazníky jsou zcela nekompetentní. Tím netvrdím, že p.Malina kompetentní je...

je to u nich na webu normálně uveřejněný a proto ho tady nedám.ale poradím ti

www.upc.cz-aktuality-pro novináře-kontakt

 

Bohužel tento kontakt nefunguje. A jiný jsem nenašel.. :?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...