Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Porad tu ctu samy stiznosti,ale vzdyt vas nikdo nenuti upc mit.Pokud by se stezovatele spojili a zaslali hromadnou vypoved ledy by se rychle hnuly,ale UPC tak jako kazdy v tomto state spoleha na nasi neschopnost odporu.A jak je videt jim to vychazi jediny vas odpor je stiznost na kterou odpovi kravinou a nic se nedeje a vy tise platite a oni se smeji.Chjovani jake ma UPC v cechach by si jinde ani nedovolili vyzkouet,ale nase narodni povaha ovci jim dava velkou moc.Tak si nestezujte tady,ale vyrazte to rikat na centralu.Stiznostma na foru jeste nikdo niceho nedosah.UPC ma statisice zakazniku a tady si stezuji stale titiz.Pritom pomer cena a pocet kanalu je v ceske republice bezkonkurencni.

když jsem psal Malinovy o tom,že na webu mají vyvěšenou nějakou programovou nabídku,která se nezakládá na pravdě a kdy že to dají do pořádku,tak se mě více méně vysmál.však už jsem tentokrát napsal na Digizone

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník klofan

Pro všechny - dnes mi přišly dvě odpovědi na moji reklamaci v tomto znění (je to vyloženě výsměch klientům):

 

 

1 - Vážený pane,

dovolte, abychom touto formou reagovali na Váš e-mail ze dne 5.1.2010, týkající se Vaší smlouvy.

Pokud budete reagovat na naši odpověď, nepoužívejte prosím tlačítko odpovědět, ale využijte kontaktního formuláře na http://web.upc.cz/klpoz/cz/.

Přijměte, prosím, naši upřímnou omluvu za nepříjemnosti, které Vám jsou tímto způsobeny.

Váš požadavek byl předán na reklamační oddělení, které Vás bude kontaktovat.

Děkujeme Vám za pochopení a trpělivost.

S pozdravem a přáním příjemného dne

S. Linetová

 

A asi o hodinu a půl později dorazila na mojí adresu další odpověď:

 

2 - Vážený pane,

dovolte, abychom touto formou reagovali na Váš e-mail ze dne 05. 01. 2010, týkající se Vaší smlouvy.

Pokud budete reagovat na naši odpověď, nepoužívejte prosím tlačítko odpovědět, ale využijte kontaktního formuláře na http://web.upc.cz/klpoz/cz/.

Přijměte, prosím, naši upřímnou omluvu za mylné informace a nepříjemnosti tímto způsobené.

Rádi bychom Vás informovali, že ohledně dostupnosti nových programů DTV NG Wild a NG Music se zatím jedná - v programové nabídce nejdou prozatím zahrnuty.

Děkujeme Vám za pochopení a Vás podnět.

Závěrem bychom Vám rádi poděkovali za dosavadní zájem o naše služby a budeme potěšeni, pokud se v budoucnu rozhodnete pro kterýkoliv z dalších produktů společnosti UPC Česká republika, a. s.

V případě Vašich dalších dotazů prosím využijte kontaktní formulář na www.upc.cz v sekci Kontakty pod odkazem Kontaktní formulář.

S pozdravem a přání příjemného dne

S. Linetová

operátor klientského centra

 

Na obě odpovědi od ctihodného KC UPC byla reakce ode mě jednoznačná:

 

Text požadavku:

Dobrý den. Opravdu si děláte se zákazníků legraci. Já jsem psal, že nejsou dostupné programy NG Wild a NG Music v extra placeném balíčku služeb PLUS. Tudíž na základě Vaší poslední odpovědi, ruším veškeré smlouvy, týkající se kabelové televize. Berte to jako výpověď z poskytování služeb digitální tv dle Vašich Obchodních a reklamačních podmínek na základě neposkytnutí Vámi inzerovaných služeb. Internet si ponechávám.

 

Datum přijetí: 6.1.2010 14:19:40

 

UPC Česká republika, a.s., se sídlem v Praze, Závišova 5, IČ:00562262, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 5452

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník klofan

Ještě dodatek: samozřejmě o dalším průběhu reklamace budu všechny registrované a neregistrované účastníky, případné náhodné návštěvníky tohoto fóra a zájemce o služby firmy UPC, informovat jak se situace vyvíjí. :twisted::twisted::twisted::twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník klofan

Doporučuji ještě, aby jste postupovali ve stejném duchu jako já (mám na mysli všechny zákazníky, kteří nejsou spokojeni s přístupem UPC). Výzva pro všechny nespokojené:

Musí se trochu ti zlatokopové probrat z iluze, že český národ nejsou jen blbci, kteří každému zobou z ruky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník klofan

nam cechom sice upc espn nezrusila, ale tady se jedna o dodrzeni obchodnych a reklamacnych podmienok, danych zmluvou :D:D:D

 

P.S.: sorry za slovenčinu

Upraveno uživatelem klofan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...