Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

tak jsem poslal dotaz panu Potůčkovy z Digizone a informoval jsem ho o tomto problému.tak jsem zvědavej,jak dopadne on,novinář a co mu pan Malina sdělí za pravdu.předpokládám,že se nějakej článek na DIgizone o tomto problému vyskytne

tak mě došla odpověd od pana Potůčka a slíbil,že se tím bude zabývat a ověřovat u UPC a kdyby byl problém na celé síti,tak že vydají na Digizone zprávu.tak jsem zvědavej,jak dopadne

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
A mimochodem se podívejte, co se má vysílat v analogu, to také nedodržují.

A doufám, že ještě dlouho v některých lokalitách, tu mou nevyjímaje, dodržovat nebudou. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Mimochodem na Slovensku vyřadilo z UPC z nabídky sportovní program ESPN America. (viz článek)

Tak doufám, že nějakou "chytrou" hlavu nenapadne udělat podobnou hloupost i v české UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, to doufám, že opravdu ne. Ale u SK UPC to je kvůli smlouvě pokud jsem to správně pochopil... ale přesto...to by mne nehorázně naštvali...je to jeden z kvalitních kanálů v nabídce. Jinak koukám, že slovenské UPC má horší nabídku než my...hm..asi se nemáme zas tak špatně, jak jsem si původně myslel. Ale mohlo by to bejt lepší...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem poslal dotaz panu Potůčkovy z Digizone a informoval jsem ho o tomto problému.tak jsem zvědavej,jak dopadne on,novinář a co mu pan Malina sdělí za pravdu.předpokládám,že se nějakej článek na DIgizone o tomto problému vyskytne

tak mě došla odpověd od pana Potůčka a slíbil,že se tím bude zabývat a ověřovat u UPC a kdyby byl problém na celé síti,tak že vydají na Digizone zprávu.tak jsem zvědavej,jak dopadne

 

Mno, já doufám, že článek o tom vydají co nejdříve tak či tak. UPC si zaslouží za svoje chování pohlavek. Doufám, že mu z UPC neodpoví nějakej debil ve stylu, že si má přeladit STB.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavsar
tak jsem poslal dotaz panu Potůčkovy z Digizone a informoval jsem ho o tomto problému.tak jsem zvědavej,jak dopadne on,novinář a co mu pan Malina sdělí za pravdu.předpokládám,že se nějakej článek na DIgizone o tomto problému vyskytne

tak mě došla odpověd od pana Potůčka a slíbil,že se tím bude zabývat a ověřovat u UPC a kdyby byl problém na celé síti,tak že vydají na Digizone zprávu.tak jsem zvědavej,jak dopadne

 

Mno, já doufám, že článek o tom vydají co nejdříve tak či tak. UPC si zaslouží za svoje chování pohlavek. Doufám, že mu z UPC neodpoví nějakej debil ve stylu, že si má přeladit STB.

 

Taky dobra odpoved je "Posilame obnovovaci signal" Moje oblibena :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem poslal dotaz panu Potůčkovy z Digizone a informoval jsem ho o tomto problému.tak jsem zvědavej,jak dopadne on,novinář a co mu pan Malina sdělí za pravdu.předpokládám,že se nějakej článek na DIgizone o tomto problému vyskytne

tak mě došla odpověd od pana Potůčka a slíbil,že se tím bude zabývat a ověřovat u UPC a kdyby byl problém na celé síti,tak že vydají na Digizone zprávu.tak jsem zvědavej,jak dopadne

 

Mno, já doufám, že článek o tom vydají co nejdříve tak či tak. UPC si zaslouží za svoje chování pohlavek. Doufám, že mu z UPC neodpoví nějakej debil ve stylu, že si má přeladit STB.

 

Taky dobra odpoved je "Posilame obnovovaci signal" Moje oblibena :wink:

 

Já bych pro ně měl lepší odpověď:

 

:lol:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doporučoval by upc,aby na KC nainstalovali 1 tv+1stb a každý den před nástupem do šichty by si měli všichni operátoři povinně projed jejich programovou nabídku v realu,aspon by věděli,co nabízí .

bohužel ale hrozí,že se na kc už nikdo nedovolá,neboď se operátoři budou dívat na tv

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Porad tu ctu samy stiznosti,ale vzdyt vas nikdo nenuti upc mit.Pokud by se stezovatele spojili a zaslali hromadnou vypoved ledy by se rychle hnuly,ale UPC tak jako kazdy v tomto state spoleha na nasi neschopnost odporu.A jak je videt jim to vychazi jediny vas odpor je stiznost na kterou odpovi kravinou a nic se nedeje a vy tise platite a oni se smeji.Chjovani jake ma UPC v cechach by si jinde ani nedovolili vyzkouet,ale nase narodni povaha ovci jim dava velkou moc.Tak si nestezujte tady,ale vyrazte to rikat na centralu.Stiznostma na foru jeste nikdo niceho nedosah.UPC ma statisice zakazniku a tady si stezuji stale titiz.Pritom pomer cena a pocet kanalu je v ceske republice bezkonkurencni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak podle tebe máme kvůli všemu psát Malinovi ? Já jsem minule kvůli History HD a ČT1 HD psal do KC email a poté tam i zavolal. Jediné, čeho jsem dosáhl po seřvání dotyčného, který to zvedl je, že u ČT1 HD přidali v nabídce " * = nezaručený příjem". Ok, tak já jdu napsat Malinovi, digizone i parabole. Bude legrace.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...