Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Problém je poněkud širší. Nejde jen o britské programy.Někdo chce třeba vietnamské, čínské, ruské. Naše snacha třeba italské... Cizí komunity si proto zřizují satelity automaticky. Taky mám pár exotů, ale jinak mi stačí cca 40 programů německých z Astry.V lázních v Teplicích jsou programy arabské. A co takoví Turci v Německu, ti se bez Digiturku neobejdou To jsou všechno věci které kabelovka v takovém rozsahu nikdy šířit nebude.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Big.rob

vcera jsem byl u nasich , maji kabelovku Moravianet a nestacil sem se divit , maji na STB jiz 118 obsazenych programovejch pozic , a zadne rezervy vse programy , cumel sem ze maji Markiza HD , STV 1 a 2 HD , STV3 , maji téměř 30 kanálů v HD to je úlet ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je dobra zprava, ty titulky u National Geographic me moc cist nebavilo.

 

takze i na NG se dockame nepresnych prekladu? ... uzasne, jeste ze zustava HD verze nedotcena

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak
Tak to je dobra zprava, ty titulky u National Geographic me moc cist nebavilo.

 

takze i na NG se dockame nepresnych prekladu? ... uzasne, jeste ze zustava HD verze nedotcena

 

Tohle jako nechápu, proč to některým vadí? Vźdyť od čeho máte ten digitál, kde si můžete sami zvolit zvukovou stopu. I když přibude česká, tak si můžete přepnout na anglickou. V tom vám přeci nikdo nebrání, takže ani vy nebraňte ostatním. Naopak uvítal bych český dabing i u HD verze - doufám, že se také někdy dočkáme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...