Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Návštěvník Weiny

Trošku se divím, že tak prahnete po dalších stanicích, zvláště takhle okrajových, často ani ne v CZ mutaci. Dle mě kdo se v tom vyžívá si koupí satelit a baví se tím, že místo sledování jednoho dobrého programu dokáže hodinu procházet tisícovku exotických stanic. Kdysi jsem se tím taky bavil, teď by mi stačil balík 10-15 vybraných stanic především v HD a bez výpadků a na celý zbytek hlavně SD pole bych se vyprdnul. Ale to je úděl 50" televizí, SD se stane okrajem zájmu, byť i s CRT TV jsem jen velmi málo zabrouzdal do stanic naladěných za číslem 30...

Prostě všeho moc je příliš a raději bych těch pár dobrých stanic narval datovým tokem a pořádným zvukem. Třeba ČT1 u duetů zní hrozně, byť to ženu přes zesík, to Nova je mnohem dál. Mě štve hlavně Prima, sice už aspoň něco vysílá 16:9 ale o přechodu na HD jsem neslyšel žádné info a termín, ba ani že by testovali. Byly to vždy zpátečníci s nejhorším obrazem u filmů, z 21:9 dělají 4:3 bez mrknutí oka i dnes, musím se smát když vidím jejich upoutávku na Gladiátora, což je film, co rozhodně na Primu nepatří, jelikož ho zprzní na maximum...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám také podobný názor. Proto jsem si pořídil otáčecí sestavu a je pokoj. Neprocházím stovky či tisíce stanic, ale mám pár svých. V případě nouze mohu pustit i základní nabídku Skylinku. Teď to dělám kvůli příjmu ČT HD.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, z těch necelých 100 kanálů sleduju jen 12...takže to není, že chci toho kdo ví kolik...

 

Popravdě, jediný kanály, který bych ještě v nabídce fakt chtěl jsou tyto:

Discovery Civilisation

Discovery Science

Discovery Travel & Living

Investigation Discovery

ESPN Classic Sport

NAT Geo Music

Nat Geo Wild

MTV Czech

Sci-Fi Channel

Boomerang

Cartoon Network

Nickelodeon

Fox News

Al Jazeera English

Zee TV

Discovery HD

Animal Planet HD

ČT1 HD

Sky One HD

BBC HD

Nat Geo Wild HD

ESPN HD

 

 

Nemyslím si, že by to byly nějaké okrajové stanice, o které by nikdo neměl zájem...a ani si nemyslím, že by byl problém je nějak šířit...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S BBC HD tě zklamu - není to možné kvůli autorským právům (se Sky One HD to bude podobné) - na satelitu vysílá svazkem speciálně tak, aby byly pokryty jen Britské ostrovy, jinak by musela být kódována. U nás na ní kvůli tomu potřebuješ aspoň dvoumetrovou parabolu..., i když jiné kanály z té družice jdou chytnout i s mnohem menší ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PavelP

Už je to pár let, kdy ješté bývalý Karneval vysílal ruský První kanál. Dokonce ze staré družice Gorizont v SECAMu. Kanál je FTA, ale protože za jeho sledování chce kabelovka peníze, majitelé FTA kanálů tohle nedovolují. Ale Karneval jim za použití kanálu neplatil. Takže se jich asi nedočkáme. Už kvůli jejich monopolu.

 

PP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na příjem podobných programů se u kabelovky nedá spolehnout. Kdo opravdu požaduje širší spektrum cizích programů musí si poradit jinak. Kdo má možnost instalace satelitu, tak to je dobrá volba. První kanál, ale i RTR Planeta , či Vesti jdou např. na Hotbirdu velmi dobře... .

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je sice fajn, ale když byly v kabelovce před 10 lety, říkám - jak by mohl být technický problém je šiřit dnes, kdy je technika někde jinde. Když může UPC šířit z Britského Sky kanály History, History HD, NGC HD...Proč by nemohla i Nat Geo Wild HD, Sky One HD, BBC HD a Sky News?

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...