Přejít na obsah

Prima Comedy Central nejde


Návštěvník Dan Valdauf

Doporučené příspěvky

Návštěvník Dan Valdauf

Máme internet + TV start. Do teď nám program prima comedy central fungoval. Vyměnili jsme starou televizi za novou a už nám nejde. Ostatní programy jsou více méně stejné. Technická podpora nám poslala místo odpovědi jenom frekvenční seznam, z čeho nepoznám nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ladění anténa,  UHF kanál 23 - v Brně normálně funguje.

Pravděpodobně jste měli na starém televizoru naladěnou TV Start v DVB-T (což je správně) a na novém jste naladili nekódované kanály v DVB-C, kde je ovšem PCC  pouze v HD a zakódováná. 

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Prima Comedy Central nejde
  • po měsících...
Návštěvník Ofer1790

Po výpadku všech služeb na Žižkově se nenaladí Prima Comedy Central a není naladěná ani ČT 1, možná i něco dalšího, nevím co všechno teď vysílá. Přibyly nějaké jiné kanály jako. Mám jen TV Start a ladím jako anténa, digitální. Naladí se 40 kanálů.

Btw když byl výpadek UPC služeb na koaxu jdem naladil i programy z pozemního vysílání že společné antény, proč ty teď nenaladí, když UPC jde?

Upraveno uživatelem Ofer1790
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Ofer1790 napsal:

Btw když byl výpadek UPC služeb na koaxu jdem naladil i programy z pozemního vysílání že společné antény, proč ty teď nenaladí, když UPC jde?

Ty máš na jednom kabelu současně pozemní vysílání ze společné antény a UPC kabelovou TV Start ?

Mě ve Strašnicích na TV Start normálně Prima Comedy Central běží, před chvíli jsem se na ni díval.

Upraveno uživatelem petrmet
  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ofer1790

Jo, do bytu jde někde z venku (předpokládám z krabice UPC v domě) koax, který jde do zasávky v bytě. Do té zásuvky v bytě mám připojený router. Ve vedlejší místosti mám TV přípojenou přes koax do zásuvky v bytovém rozvodu.

Když byl výpadek UPC, tak jsem naladil při ladění z digitální antény normální DVB-T2 (mám TV s DVB-T2) programy ze společné antény na MUX23 a MUX24. 

Když UPC funguje, tak při ladění antény naladím jen programy z UPC (název sítě UPC_DVBT).

Programy UPC:

1. (TUTY)

2. Barrandov TV

3. CT 2

4. CT2 HD

5. CT 24

6. CT :D - CT art

7. CT sport

8. CT sport HD

9.  CT1 cechy

10. Mnam TV

...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do té zásuvky, do které je připojený router (modem) by měla být připojená i TV, abys přijímal TV programy z UPC. A rozhodně by tam neměl být souběžně i signál pozemního vysílání. V jiné místnosti a v jiné zásuvce pak může klidně být signál pozemního vysílání, ale opět ne souběžně se signálem z UPC.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ofer1790

No fungovalo to a funguje to i teď, akoratá tam chybí Prima Comedy Central a i CT1 HD (bez regionu), možná i něco dalšího, nevím co tam je standardně. Teď to naladí 40 programů (32 TV a 8 rádio). Jiný koax do bytu nejde a tak dlouhý koax, abych připojil TV do zásuvky s routerem nemám a 55" TV se mi tam přenášet nechce 😄

 

upc pripojeni.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koax. kabel (např. Belden H125) se dá klidně koupit zítra, snad to tak nespěchá :-)

Z kabelovky to musí na kanálech 21 až 28 naladit 45 TV a 8 R programů, přičemž Prima CC je na kanále 23 (frekvence 490 MHz) a mimo jiné bys naladil i pár programů v analogu, který už nikde jinde, než v kabelu UPC, nejsou. Cokoliv jiného, co naladíš, je špatně, resp. pak nepřijímáš buď signál kabelovky, ale pozemáku nebo v horším případě je to nějak sloučené do sebe (nebo se prolíná, kdovíco to je za vnitřní rozvod).

Další varianta je pak i ta, že ten kanál 23 z kabelovky nepřijímáš proto, že je něčím rušený a tudíž nemáš ani Primu CC, která je na kanále 23 šířená. Ovšem to už by musel signál na zásuvce přeměřit technik z UPC.

Upraveno uživatelem Adolf.Shitler
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...