Přejít na obsah

MTV Czech


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Weiny

Katoda: Přesně, ale přesně v tomhle znění jsem jim poslal včera výtku, že ještě nezařadili ČT HD a že mě s tím strašně štvou, že je to navíc jistě neposlední ukázka jejich zpátečnického přístupu ke službám pro zákazníky a že zneužívají svého monopolu stejně jako Microsoft...

Nejdřív lidi nalákají na všechny své služby a když už je mají v kleci, nechají je marně na vše nové rok čekat a ještě se budou hájit, tak jak teď v případě MTV CZ. I Malinu jsem tam vzpoměl, že mi připomíná samolibého mistra Železného s jeho "Dolejte řediteli", vždy jsem mu až záviděl tu sebejistotu a to jak si sám věřil, s tím že jestli někdy někdo padne tak on to nebude. Pak ho sesadili jak Husáka a pes po něm neštěkl. Všeho dočasu, na ně taky přijde, ale to už budem mít nejspíš dávno navrtané díry v baráku od parabol, bohužel...

Upraveno uživatelem Weiny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych to nevidel tak cerne, jak znam Novaky tak za tu jejich MTV urcite nechteji zrovna malo penez, lepsi je vyjednat nejakou rozumnou cenu, protoze v opacne pripade to budeme platit my zakaznici.

 

Co se tyce CT HD, tak je podle mych informaci problem na strane CT,

ale je jasne ze uvadet do nabidky neco co jeste neni funkcni nebylo od UPC zrovna inteligetni,

nastesti je videt ze si uvedomuji a v pripade MTV jiz nechteji udelat nejakou zbytecnou chybu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, s tím ČT tě poopravím. Volal jsem i psal do ČT 2x a tam mají již vše připravené už pár týdnů...teď je řada na UPC, aby to zařadila.

Ono je to trochu jinak, CT udajne nechce povolit satelitni distribuci,

takze to pujde po optice, ale ta pry jetse neni u CT natazena.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dzioush

radioreleove ? tohle jsou blbe vymluvy na optiku ,neverim ze by to neslo protlacit jako stream po internetu ... v praze opravdu tohle urcite neni problem , to jsou vymluviy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, UPC, jen se vymlouvej na to, ze je chyba na druhe strane. Je to fakt zajimave, ze je VZDY chyba na strane televize, nikoliv UPC. At jde o jakekoliv kanaly. Zajimave, ze ostatni operatori to vse jiz maji, jen chudacek UPC ne a jen se neustale vymlouva. Je to trapne ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, s tím ČT tě poopravím. Volal jsem i psal do ČT 2x a tam mají již vše připravené už pár týdnů...teď je řada na UPC, aby to zařadila.

Ono je to trochu jinak, CT udajne nechce povolit satelitni distribuci,

takze to pujde po optice, ale ta pry jetse neni u CT natazena.

 

To není pravda, přečti si nějaké odpovědi od ČT tady na foru. Jasně tam píší (a i mě to říkali), že satelitní distribuce není problém (proč by ji nechtělo ČT povolit? nesmysl), ale UPC ji nechce, že to chce po optice, protože si myslej, že to je kvalitnější. To ČT nebyla schopna v září a říjnu zařídit. Nyní to ale mají připravené a čekají na UPC. Samo ČT se podivuje nad tím, proč nemohlo UPC doteď šířit satelitní verzi...taky to nechápu...Kdybych je na klientským centru neseřval, tak to ČT HD je v ceníku dodnes (ono tam je, ale alespoň ty idioti tam dali *). Teď jsem to uvedl na pravou míru a zůstavá mi rozum stát nad tím, proč se musí UPC chovat tak, jak se chová. Ano, já vím, ale neříkejte to.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...