Přejít na obsah

panasonic a DVB-C


Návštěvník peatro

Doporučené příspěvky

Návštěvník Bentley1
Rád bych vás požádal o radu,

Známý si pořídil Panasonic TX-P50VT30 a teď objednal u UPC balíček KOMFORT. Moc se v tom nevyzná, po přečtení zdejšího fóra kde zmiňujete problémy

s HD settopboxy by si raději pořídil modul a využil kabelový tuner v TV. Nejsme si ale jisti jestli to bude normálně fungovat pokud vybereme lokalizaci ČR.

Může někdo potvrdit, že TX-P50VT30 funguje s modulem a UPC pokud v TV nastavím zemi ČR?

 

Díky předem.

Televizi vlastním a vše funguje s modulem OK. Jen odezva při přepínání programů je někdy delší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník vena

Pokračování příběhu s DVB-C modulem. Psal jsem tu o nefunkčním CA modulu (Lica), jedna stránka dozadu.

 

Takže jsem modul reklamoval a po cca 14 dnech mi přišel poštou modul spárovaný a dle techniků společnosti Lica testovaný na několika televizích. Modul jsem zasunul a opravdu se po delší době zobrazil i placený kanál, ovšem pouze na 10 sekund, poté opět zásek, nejede ani v TV, ani v STB od UPC

 

Na Youtube jsem nahodil video jak s modulem pracuji, podle mě nic špatně nedělám, výsledek je tedy zde:

 

 

Čeká mě opětovná reklamace a opět čekání. Opravdu nechápu, proč ty jejich STB nemají konektivitu HDMI, potom bych podobnou věc neřešil. Za lepší STB jim 90Kč/měsíc opravdu odmítám dávat, to už bych si raději koupil STB DVB-C s HDMI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vena

Když jsem komunikoval s technikem a přímo dělal co radil, nezmiňoval se, že je to problém, naopak mě takto navigoval. No bohužel modul je už na poště, takže to nevyzkouším. Ale stejně, pokud by to byl problém zasunout za chodu, potom by nefungoval za chodu ani STB, respektive bych nerozběhl placené programy kartou se kterou manipuluji a vše jede jak má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vena

Dopr... zkoušel jsem to myslím 50x, ale ani jednou s vypnutou TV :-(, ale možná jo, myslím že jsem jí i vypínal. Máš TX-L42E30E a modul maká? Jedou HD programy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopr... zkoušel jsem to myslím 50x, ale ani jednou s vypnutou TV :-(, ale možná jo, myslím že jsem jí i vypínal. Máš TX-L42E30E a modul maká? Jedou HD programy?

Ano. mam presne tenhle typ (TX-L42E30E i UPC). HD programy jedou.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

 

uvažuji o koupi plazmy od Panasonicu P42ST30E. Chtěl bych se jen zdejších uživatelů zeptat, funguje na této televizi, resp. na této řadě nahrávání z DVB-C, tedy z UPC na USB disk. Nějak nejsem schopen to najít nikde potvrzené a je to pro mne celkem důležitá vlastnost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...