Přejít na obsah

/+


Návštěvník CaeSar

Doporučené příspěvky

Návštěvník Doctor

LIdi, nevíte proč z Anime+ zmizly český titulky u anime? Anime jde pouze v japonštině :(

Dřív to šlo aspoň anglicky a teď i ta angličtina zmizla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
LIdi, nevíte proč z Anime+ zmizly český titulky u anime? Anime jde pouze v japonštině :(

Dřív to šlo aspoň anglicky a teď i ta angličtina zmizla

Je to pravděpodobně opět problém UPC. Předtím šel Minimax a Anime+ z Amosu, ale od minulého týdne už běží pouze přes UPC Direct, odkud to odebírá i Karneval. Když se tam objeví závada, tak je pak bohužel i v kabelovkách. Podobně to bylo kdysi i u titulků National Geographic nebo nedávno, když na tom samém kanále (NGC) jela místo angličtiny maďarština. Snad to dají brzy do pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Doctor

Aha, díky. Já si už zvykla že mi National Geographic občas jde polsky nebo maďarsky ale tohle mě trochu překvapilo. Docela na anime koukám ale mám k němu ráda aspoň titulky

:wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobně to bylo kdysi i u titulků National Geographic nebo nedávno, když na tom samém kanále (NGC) jela místo angličtiny maďarština. Snad to dají brzy do pořádku.

 

Myslím, že od úterý to už jede v angličtině :D

 

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Myslím, že od úterý to už jede v angličtině :D

Ano, jede. Však jsem to napsal v minulém čase. :)

Ale zase se nějak poslední dobou sype obraz na HBO/HBO2 a AXN. :( Že by chyba na Amosu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
No v tech japonskejch anime jsou titulky, v necem je ale cz dabing. V kazdym pripade se mi to celkem zamlouva a za tu priblblou Cherry Music je to urcite lepsi nahrada.

 

Tak to 100 procentně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Nebejt tohodle fóra tak bych se asi nasral a šel do budovy karnevalu zněkoho vymlátit kdo ku*** stojí za kanálem anime+. Absolutně nechápu kčemu je TV kanál který se nesnaží aby ho někdo sledoval. Nechápu kde sehnat jeho program etc.

 

 

Ted aspon znam nevygooglitelnou URL oficiálního madarskeho webu dik Tomusovy.

 

Informacni hodnota stranek karneval se rovna 0. Treba sem vubec nenasel seznam stanic natoz jejich frekvencí pod tímto odkazem je jen index.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...