Přejít na obsah

Sokolov - Analog


Návštěvník Miras

Doporučené příspěvky

Návštěvník Miras

Ahoj před 2 dny mi zmizlo několik pogramů z analogové televize od UPC. Ted jich mám cca 14. Tak se chci zeptat co stímto bude dál. Jestli se to vrátí jak to byl nebo to takle zůstane? Jestli by to zůstalo sníží se tedy poplatekna analogu? A analog doma musím mít abych pak mohl mít digital ?

Digital od nich doma nemám a mm 3 televize. Co by jste mi poradili udělat díky moc předem za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bentley1

V analogu zůstalo pouze 13 aktivních kanálů. Asi příprava na rozšíření HD. Je to tak?

Osobně mám nabídku HD standard...těch omezení bych asi moc mít neměl....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Miras

Tak asi dostanu to STB tedy. A co mám teda dělat když mám 3 televize. Dostanu od upc stb na všechny nebo jen na 2 ? A ještě dá se zrušit analogová televize a mít jen digitální televizi? . Díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Na to kolik dostaneš STB neumím odpovědět.

Zkusím odpovědět na druhou otázku.

Měl jsem analogovou nabídku Klasik, loni jsem přešel na digitální Standard.

Platím Standard, a Klasik mi zůstal zadarmo, tedy nic jsem nerušil.

Jsem ze Sokolova a stejně jako tobě mi zmizelo napřed nějaké FM rádio a nyní i analogové stanice.

Sice se tam objevil Cool a Z1, ale spousta jiných dětských, sportů a filmových zmizelo.

Je tam opravdu jen téměř to samé jako jinde v DVB-T.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miras:

 

dostanes jeden STB, za dalsi si musis priplatit, nebo koupit vlastni.

 

Analogova TV nabidka uplne zrusit nejde, pokud mas digital tak zaroven s nim ti bezi i analog,

cili ve tvem pripade ti pobezi digitalni nabidka Standart + tech 14 kanalu v analogu, platit samozrejme budes stejnou cenu jako dosud.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale že by UPC předem nějak něco oznámilo, tak to asi nehrozí ! Zákazníci jsou postaveni před novou skutečnost a samozřejmě tápou, nevědí jstli jde o závadu u nich, či o co vlastně jde.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Miras

Ahoj no abych řekl pravdu já mám klasik za něj platím 499kč + jsem ještě dsotal STB za 200kč tedy 700 kč platím každý měsíc. Jelikož se pořád nabídky nějak mění tudíš ted je to levnější třeba. JInak ty máš kolik televizí doma třeba? Nebo co máš od UPC doma a kolik za to platíš to bude lepší otázka díky moc za odpověd Co je podle vás asi nejvýhodnější uděllat no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...