Přejít na obsah

WiFi modem


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Tak uz mam wifi modem ale potrebuji nejak zmenit nastaveni abych mohl pouzivat download klienty. Po pripojeni klient se pripoji ale nestahuje a rychlost to hazi na minimum. Snazil jsem se otevrit web rozhrani modemu ale chce to po me jmeno a heslo a nic z proctenych variant nefunguje. Prosim o radu jak to nastavit.

 

Dekuji

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Start
  • Vodafone Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Mělo by to být v manuálu nebo na zákaznické lince snad jméno a heslo prozradí. A pak přesměrovat porty, návodů ke stahovacím klientům je plný web, stačí použít Google.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podarilo se mi presmerovat porty pro stahovani na klienta ale bud si musim vybrat. Kdyz stahuji tak nemohu prohlizet web protoze mi porad padaji stranky. Kdyz stahovani vypnu web funguje a nepada. U stareho modemu takovyto problem nebyl takze je spatny modem nebo jeho konfigurace nezvlada oboji?

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Start
  • Vodafone Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Jak padají stránky? Prohlížeč? Nebo žádná rychlost? V tom prvním případě to nesouvisí se stahováním, ale je rozhašenej OS a v tom druhým případě by sis měl nastavit max. rychlost up/down ve stahovacím kientovi, příp. snížit počet souběžných stahování nebo uploadů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

To jsem psal, nastavit maximum up/down, protože ti zjevně stahovací klient sebere celou konektivitu ven, zatímco na modem neboli ve vnitřní síti je to v pohodě. Nic jinýho to být nemůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to modemem. Pred vymenou jsem pouzival klienta jdownloader. Stahoval perfektne bez problemu. Nyni po vymene mi klient nejede. I kdyz se snazi pripojit tak mi padaji webstranky. Pokud pouziji treba rapidshare manager nastavim max pocet stahovani a jede. Kdyz vezmu jdownloadera(stejnou verzi, stejny ucet, stejny soubor)na normalnim modemu je vse v poradku. OS je nove nainstalovany a problem porad pretrvava.

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Start
  • Vodafone Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Kabelový modem ti nemůže odstřelit JDownloader a UPC samozřejmě taky ne. Blokovat by šel třeba Rapidshare, ale to by pak z něho nešlo tahat ničím. Modem resetni, JDownloader nainstaluj znovu a se všema aktualizacema a není možný, aby to nejelo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...