Přejít na obsah

DVB Viewer + ladicí skript pro karty Cablestar HD2


Návštěvník Milav

Doporučené příspěvky

Návštěvník Milav

Pro všechny zájemce a majitele programu jsem založil samostatné téma, aby nemuseli "vyzobávat" info z jiných témat. :P

 

DVBViewer TE2 - zdarma, pro karty Technisat DVB-C, DVB-S a DVB-T, program obsahuje češtinu

 

Download: http://www.technisat.com/indexdde8.html?nav=Downloads,en,33&pID=211

 

DVBViewer Pro - placená verze programu, umí toho podstatně víc, včetně vlastní volby kodeků.

Stránky programu: http://www.dvbviewer.com/en/index.php

 

Moje čeština do programu DVBViewer Pro - momentálně do verze 4.2.011 beta:

Download:

http://rapidshare.com/files/253091401/Czech.lng.html

 

Ladicí skript pro ladění UPC ke kartám Technisat Cablestar HD2: - aktuální k 7.7.2009

 

Takže stačí níže uvedený soubor jen zkopírovat do adresáře Transpoders v následujících cestách: pro Win XP - C:\Documents and Settings\All Users\Data aplikací\CMUV\DVBViewer\Transponders a pro Visty i Win7 - C:\ProgramData\CMUV\DVBViewer\Transponders (případně totéž u dodávaného programu, ale místo DVBViewer je DVBViewerTE). Pak buď při skenování kanálů stačí vybrat v Transpoder list Kabel UPC, nebo při prvním spuštění u průvodce vybrat totéž. Soubor Kabel UPC Cz.ini v tomto případě musíte zkopírovat před spuštěním průvodce. Pozor, při ladění zvolte Skenovat rozsah! Přeji všem s touto kartou hezké a bezproblémové ladění...

 

Download síť UPC i Karneval: aktualizace 14.10.10 - kompletní aktuální kanály :P

http://rapidshare.com/files/418931888/Kabel_UPC.rar.html

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...
Návštěvník Milav

14.9.2010 aktualizace k tomuto datu, pro UPC i Karneval vše pohromadě i s návodem ...

 

edit - už jsem na datum neviděl

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Speedy
14.10.2010 aktualizace k tomuto datu, pro UPC i Karneval vše pohromadě i s návodem ...

Máme teprve září (devátý měsíc) :lol:

Nevím jak jinde, ale u nás (bývalá síť Karneval) je asi od srpna nově použito rozložení frekvencí multiplexů dle "Kabel UPC Cz.ini" nikoliv dle "Kabel_Karneval_UPC_Cz.ini".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14.10.2010 aktualizace k tomuto datu, pro UPC i Karneval vše pohromadě i s návodem ...

Máme teprve září (devátý měsíc) :lol:

Nevím jak jinde, ale u nás (bývalá síť Karneval) je asi od srpna nově použito rozložení frekvencí multiplexů dle "Kabel UPC Cz.ini" nikoliv dle "Kabel_Karneval_UPC_Cz.ini".

To jste patrně z Kralup :) tam docházelo ke změně frekvencí :wink:

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník robin_WH

Dá se zprovoznit u DVBVieweru TE2 EPG? Mám win7 64 a ačkoli jsem kanály konečně naladila, tak epg i když ho vyberu nastavím a uložím, tak se mi nic nenahraje - docela zklamání po výborných zkušenostech s AVerTV Hybrid

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Mně funguje nahrávání i v TE2 a W7 64bit normálně - zkus zadat cestu pro nahrávky na jiný disk (i připojený externí). Odmítá možná nahrávat kvůli omezení Windows 7 pro zápis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Pablo

muze mi nekdo poradit jak se ladi programy v tom DVBViewer TE2 nebo jak dam ladeni tak to najde velke h***o nebo sem hodit aktualizovany ladicí skript, dík!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...