Přejít na obsah

"Výpadky" není chyba, ale vlastnost


Návštěvník mibo

Přijdou vám vám minutové výpadky denně jako snesitelná daň za rychlý internet?  

27 hlasů

  1. 1. Přijdou vám vám minutové výpadky denně jako snesitelná daň za rychlý internet?

    • Rozhodně ne!
      23
    • Ne, ale stále lepší než internet od nikoho jiného.
      4
    • Ano, rychlost je to hlavní.
      0

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jaku

Power Level 49 dBmV

 

Tuším něco přes 50 dBmV bylo "přebuzené", a tedy mohlo být špatné.

Ale zas bych spíš čekal odpověď někoho trochu víc technicky (UPC) znalého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak konecne jsem je donutil aby mi sem poslali technika na ty vypadky. Ale az pote co me na UPC hotline neslyseli (nebo velice spatne) z jejich UPC telefonu.

 

Coz me jeste vice utvrdilo v tom, ze to nebude problem u me v PC, kdyz nejde ani telefon.

I kdyz mam trosku obavu ze technik nic nezjisti ja vyplaznu za vyjezd a bude to porad stejne :-)

 

Jinak rychlost se trošku zlepšila ale pořád to není ono:

517172116.png

Classic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Ankroth
Spadlo mi to zrovna ve chvíli, kdy jsem kopíroval data na firemní server, což mě ku*evsky naštvalo, tak jsem znovu zavolal na hotline. Prý je to v pořádku, tak jsem jim řekl přesně co to dělá a že na internetu kolují zvěsti o tom, že se modemy přelazují několikrát denně. Prý to není možné a chyba bude na mé straně. Tak jsem se toho chytrého pána zeptal, jak mi chce vysvětlil výpadek, kdy to vypadne mně i mým známým ze Sokolova přesně ve stejnou dobu (všechny to odhlásí z ICQ a přihlásí skoro ve stejný čas). Prý neví, ale jestli chci, tak přivolá technika na místo na kontrolu rozvodů.

 

Mno dobrá, takže UPC chlápek přijede jako minule (stěžoval jsem si na rychlost ve večerních hodinách - bylo to přetížením), zjistí kulové a zase odfrčí pryč. Kua já nechci O2 :(

 

Podle infa od známého tam byl vadný laser. Je vyměněný. Zlobí to furt?

 

Už je to skoro 2 týdny v naprostém pořádku a já spokojeně pracuji přes VPNku v práci. Jako administrátor jsem musel trávit dlouhé večery v práci, teď už nemusím :). Každopádně díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...