Přejít na obsah

Stahování na síti BitTorrent jde velice pomalu.


Návštěvník KEMA

Doporučené příspěvky

S neveřejnou IP doporučuju BitComet. Jednoduchý a účinný, s ním mi to jede často na maximum linky, Azureus je dost nenažraný moloch a s neveřejnou IP mě otravoval chybovými hláškami, ABC byl lepší, ale taky to nejelo tak, jak by mohlo, takže nakonec zvítězil BitComet. Navíc je naprosto nenáročnšj na výkon PC, což u mě je taky dost důležité vzhledem k mému HW. :)

  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • modem Compal, VTV Box, CA Modul
  • Plzeň Bolevec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Krakoš

To je jako míněno, že mám blbý klienta? :) Hele, to beru osobně, to jako bys řekl, že mám v kalhotech okurku. :P

Žertuji, pochopitelně - co mi tedy radíš? Když to pomalu sosá, je to klientem? To se mi moc nezdá, cucá to sotva 10-15kb/s, to nemůže bejt JEN klientem.

Ale za každou radu budu vděčnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Krakoš

Jo díky borci, já se v tom pohrabu - docela mě to mrzí, třeba posledně sem sosal datadisk k jendé nejmenované hře, 711MB a táhlo se to skoro dva dny, já z toho byl na prášky. Jinak to je ale v poho. :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
No nejsem expert pres Torrent sit, ale seedy bych do toho urcite nemichal a rekl bych ze 'rychlost na odstrel' byva hlavne dilem nevhodneho klientu - rozdily jsou diametralni, muzu potvrdit (mam neverejnou adresu)

 

:roll: No na seedech závisí především! Je jasné, že v případě kdy je 5 seedů a 15 peerů, to moc nepojede, zatímco u 15 seedů a 5 peerů to pofrčí slušně (pokud všichni seedové nebudou modemisti).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek
No na seedech závisí především! Je jasné, že v případě kdy je 5 seedů a 15 peerů, to moc nepojede, zatímco u 15 seedů a 5 peerů to pofrčí slušně (pokud všichni seedové nebudou modemisti).

 

No a rikat ze dobrej pomer seedu a leecheru je nejdulezitejsi je taky trochu mimo ...

20 seedu s omezenym uploadem je mi prd platnejch.

A zase u nas jsou lidi s uploadem nad 100kilo a ty utahnou samotny klidne 10 leechu efektivne (zvlast se superseed modem).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

No vždyť píšu "pokud všichni nebudou modemisti"! Navíc stejně není lepší ukazatel než poměr seed : peer. Sebelepší klient taky neudělá z pěti pomalých seedů rychlostní zázrak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:roll: No na seedech závisí především! Je jasné, že v případě kdy je 5 seedů a 15 peerů, to moc nepojede, zatímco u 15 seedů a 5 peerů to pofrčí slušně (pokud všichni seedové nebudou modemisti).

 

samozrejme jsou dulezite aby to vubec fungovalo, ale nemaji co delat s rychlosti. Mas torretn na kterem sedi 1 clovek a je to vitr, naproti tomu muzes dostat 10+ seedu kteri nemaji co tahat a nepojede ti rychleji vic nez dial-up. Takze je to zavadejici delat nejakou zavislost pocet seedu × nejake cislo = tolik mi to musi jet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Takze je to zavadejici delat nejakou zavislost pocet seedu × nejake cislo = tolik mi to musi jet.

 

Mluvil jsem o poměru počet seedů : počet peerů, to je nejlepší způsob jak alespoň odhadnout rychlost stahování nebo spíš jestli má vůbec cenu se do stahování pouštět. Přijde mi to rozhodně rozumnější než tvrdit, že rychlost závisí hlavně na klientovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Mluvil jsem o poměru počet seedů : počet peerů, to je nejlepší způsob jak alespoň odhadnout rychlost stahování nebo spíš jestli má vůbec cenu se do stahování pouštět. Přijde mi to rozhodně rozumnější než tvrdit, že rychlost závisí hlavně na klientovi.

počet seedů + počet leecherů = počet peerů

 

leecher = peer ; seeder = peer

proto taky P2P site ;)

 

kdyz se to tu mota vselijak dohromady, tak neni divu, ze se v tom pak jeden nevyzna ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...