Přejít na obsah

Stahování na síti BitTorrent jde velice pomalu.


Návštěvník KEMA

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kleff
Ještě jsem narazil na dvě věci, co mě zajímají.

V BitCometě je u stahování torrentu možné nastavit prioritu. Já jen tak zkusmu dal vysokou, a drasticky se mi zvedl download, až jsem se lek a radši to hned dal zpátky na normal. Víte, co ty prioryty znamenají, asi to nebude zrovna korektní co?

Další věc je BitComet chat, jelikož anglicky se nebavím, zajímalo by mě, jestli se daj podle IP poznat češi a slováci?

Díky

ty priority by mely urcovat ktera vec ma pro stazeni vetsi prioritu, a pokud se ti zrychlil down tak je to jedine dobre a znamena to ze to funguje

 

podle IP se da zjistit jaky subjekt ji ma regnutou, a podle toho pak usoudit jake narodnosti je uzivatel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl strach, aby to třeba nějak nenastavovalo přioritu u těch od koho stahuju, a neomezovalo to tím pádem ostatní peery.

Hm, já myslel, že český a slovenský IP třeba začínají nějakým daným číslem nebo tak, ale tohle by taky šlo, i když je to trochu složitější. A něco jako seznam přidělených IP pro ČR nebo tak neexistruje?

  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • modem Compal, VTV Box, CA Modul
  • Plzeň Bolevec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff
Já měl strach, aby to třeba nějak nenastavovalo přioritu u těch od koho stahuju, a neomezovalo to tím pádem ostatní peery.

Hm, já myslel, že český a slovenský IP třeba začínají nějakým daným číslem nebo tak, ale tohle by taky šlo, i když je to trochu složitější. A něco jako seznam přidělených IP pro ČR nebo tak neexistruje?

me treba ta priorita vubec nic nedela, dokonce ani kdyz stahuju vic veci najednou a jednu chci rychleji a dam ji vyssi prioritu tak to stejne taha jak chce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff
Přesně tak. Záleží na tom jak se u kterýho seeda chytneš.

ja jsem to myslel tak:

 

taham jednu vec ktera jede 150kbs

kdyz zacnu taha dve tak kazda jede treba 100kbs

a ja bych chtel aby vec 1 jela rychleji a vec 2 ten zbytek a nechci si nastavovat nejaky max hodnoty downloadu

 

to predpokladam resi ta priorita a kdyz jedny dam velkou a druhy malou tak si to stejne dela co chce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Doctor
Přesně tak. Záleží na tom jak se u kterýho seeda chytneš.

ja jsem to myslel tak:

 

taham jednu vec ktera jede 150kbs

kdyz zacnu taha dve tak kazda jede treba 100kbs

a ja bych chtel aby vec 1 jela rychleji a vec 2 ten zbytek a nechci si nastavovat nejaky max hodnoty downloadu

 

to predpokladam resi ta priorita a kdyz jedny dam velkou a druhy malou tak si to stejne dela co chce

 

Ach so :wink:

To jsem nikdy nějak neřešila. Tak pusť jen jednu. To je podle mě logický řešení. Pokud tahám víc torrentů zároveň, tak je nechávám ať jedou jak umí. Nijak download neomezuju. Je fakt že nejvíc používám BitTornado a tam se dá omezit jen upload. Zkus Bit Spirita, tam by se to mělo dát nastavit oboje. Kamarád ho používá a je s ním spokojenej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Jestli na to mate zelezo, tak doporucim jedine Azureuse - ma nejvic moznosti s nastavovanim.

Jinak pokud se nemejlim tak priorita plati pro to, jak se k vam a torrentu s pro vas vyssi prioritou ma chovat tracker, nema to primej vztah k pasmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Krakoš

Ono to tu už asi bylo, ale ne o yABC, tak mě dyšták nemějte za vola.

Muj yABC je v tomdle směru děsně línej - sosal sem něco snad třikrát, čtyrykrát a pokaždý to byla bída. I přes fakt, že sem měl minimálně 4 seedy a tak 15 a víc peerů, sosalo to i 3kb/s, což bylo na odstřel. Mám neveřejnou 1M/200k.

Kdo ví čim to je? Na torrentovejch forech žvanili cosi o tom, že někteří ISP limitují porty, na kterých nejčastěji sosáme, ovšem to sem změnil a prd. Možná ale Karneval limituje některé porty - ví o tom někdo něco?

Ď.

 

 

:lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nejsem expert pres Torrent sit, ale seedy bych do toho urcite nemichal a rekl bych ze 'rychlost na odstrel' byva hlavne dilem nevhodneho klientu - rozdily jsou diametralni, muzu potvrdit (mam neverejnou adresu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...