Přejít na obsah

Vyhledání stanic


Návštěvník dzioush

Doporučené příspěvky

V Hodoníně jsem zaznamenal přejmenování jenom u tří TV stanic: Zone Reality na Reality TV, Zone Club na Club Europe a Zone Romanca na Romantica 2 a slovenských veřejnoprávních rozhlasových stanic, kde došlo k odstranění slova "Radio" a Radio Patria Madarska bylo přejmenováno na Patria RD a Radio Patria vicejazycna na Slovakia. Je možné, že u těch rádií je to už starší změna, poslouchám je jen sporadicky.

 

Jinak vymazat jenom určité stanice nelze, ale můžete si nastavit oblíbené, kde budete mít jenom ty stanice, které skutečně sledujete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Tak cca v pulce Maneze na CT1 mi vytuhla Sony 40we5w. Musel sem preladit vsechno a vsechno seradit....Sem nastvanej az na pudu...

Nějaká porucha v síti UPC, ČT 1 a ČT 2 nešly ani v analogu (byl tam monoskop) a v digitálu navíc kromě toho vytuhl i celý multiplex 6 (HBO, Cinemax), dál jsem to nezkoumal, protože mě to taky dost nakrklo - sledoval jsem zrovna Let číslo 93 na Cinemaxu. Bohužel to není poprvé, co se tohle stalo, už jsem to v poslední době zaznamenal nejméně 3x. :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak cca v pulce Maneze na CT1 mi vytuhla Sony 40we5w. Musel sem preladit vsechno a vsechno seradit....Sem nastvanej az na pudu...

Nějaká porucha v síti UPC, ČT 1 a ČT 2 nešly ani v analogu (byl tam monoskop) a v digitálu navíc kromě toho vytuhl i celý multiplex 6 (HBO, Cinemax), dál jsem to nezkoumal, protože mě to taky dost nakrklo - sledoval jsem zrovna Let číslo 93 na Cinemaxu. Bohužel to není poprvé, co se tohle stalo, už jsem to v poslední době zaznamenal nejméně 3x. :?

 

To HBO ,Cinemax už mně děla měsíc,musím pozvat technika pořád se seká.Těd si dopisuju s UPC nají to v pořádku.Jedině vyměnit Handman 7000 HD za jiný.Jak je donutit k výměně??Signál 94% -Kvalita 98% v tom není problém.Pokut technik bude měřit signál bude v pořádku nechci platit 300 Kč zbitečně. :x

  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavsar

No ja musim rict, ze krome vcerejska, kdyt to byla totalni smrt na vsech mych prijimacich, jsem na Sonce nezaznamenal zadny vytuhnuti. Musi si clovek zvyknout na trochu jine ovladani nez na Handanu,ale zvyka se hezky. A je pravda, ze Handan mi tuhnul docela pravidelne a hlavne casto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dzioush

tak dneska mi v prubehu vysilani na nekolika kanalech naskocilo okno "aktualizace" , uz alespon 5x . je to vcelku otravne . vzdy je to tak na 5 sekund a pak to zmizi a ten kanal se jakoby "restartuje" . nevite nekdo co se deje ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To HBO ,Cinemax už mně děla měsíc,musím pozvat technika pořád se seká.Těd si dopisuju s UPC nají to v pořádku.Jedině vyměnit Handman 7000 HD za jiný.Jak je donutit k výměně??Signál 94% -Kvalita 98% v tom není problém.Pokut technik bude měřit signál bude v pořádku nechci platit 300 Kč zbitečně. :x

Pokud ostatni kanaly jednou bezproblemu a blbne jen tento mux, tak to najisto nebude zavada v STB.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Taky Vám dneska blbne EPG? Je ale zajímavý, že mi to dělá jenom na CV-7000, na CV-6000 je ale vše v pořádku. Pokud zapnu STB na muxu 658/64/6900, tak mi nenačte EPG (a to ani pro ty kanály, které jsou v muxu obsaženy), EPG načte až když přepnu na jiný multiplex. Dělá vám to taky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...