Přejít na obsah

ping při online hře


Návštěvník tomas97

Doporučené příspěvky

Návštěvník tomas97

Zdravím

 

Chci se zeptat. Hraju 4 roky onlinovku WOW.

Od začátku mám UPC /puvodne Karneval/ a zacinal jsem s rychlosti 2MB/256 a latency/ping/ kterej je merenej primo hrou kolem 30-40. Postupne za ty roky se mi zvysila rychlost až na současných 20MB, ale bohužel se mi zvyšuje stále i latence ve hře. ted mam stabilně 160-200, což zacina byt dost neprijemne. Obcas se nemohu pripojit vubec a zustanu visset uprostred pripojovani treba dve hodiny. Ted prijde dalsi zvyšení a bojim se co bude dal s pingem.

 

Nerozumim tomu, aledava to smysl co pisu ? Muze ten ping souviset s navysovanim rychlosti ? Pomuze mi nechat si to snizit ? Ma s tim nekdo zkusenost ?

 

děkuji

 

T.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vysokej ping souvisí s navyšováním rychlosti na technologicky stále stejný úrovni sítě (která je na tom dost špatně)... to by se mělo změnit snad po prázdninách, kdy by měla síť splňovat normu EuroDOCSIS 3 a zvládat bez problémů o dost vyšší rychlosti...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad? Po letošních prázdninách? Jako v roce 2009?

snad jo, no... ale třeba to pak budou mít tak přetížený, že upgrade bude pokračovat dál... :?

 

zákazníci se tu dělej na dvě skupiny... první ví, že ten net jede hrozně a řvou na všechny strany, druhá je ráda, že si jednou denně vleze do emailu na seznam a tim to pro ně končí... kdo chce trochu víc, musí čekat a doufat... někde tady na foru je napsanej návod, jak si vyřvat slevu, když už nic víc...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KUFI
Nerozumim tomu, aledava to smysl co pisu ? Muze ten ping souviset s navysovanim rychlosti ? Pomuze mi nechat si to snizit ? Ma s tim nekdo zkusenost ?

T.

Navysovani s tim urcite nema nic spolecnyho. Ja jsem taky starej Karnevalak a ping mam prakticky porad stejnej, spis lepsi. Ve WOW mam latenci kolem 50ms (EU realm Spinebreaker) a o vikendu jsem skousel Team fortress 2 a ping se mi pohyboval mezi 5-8ms a byl castokrat nejnizsi na serveru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerozumim tomu, aledava to smysl co pisu ? Muze ten ping souviset s navysovanim rychlosti ? Pomuze mi nechat si to snizit ? Ma s tim nekdo zkusenost ?

T.

Navysovani s tim urcite nema nic spolecnyho. Ja jsem taky starej Karnevalak a ping mam prakticky porad stejnej, spis lepsi. Ve WOW mam latenci kolem 50ms (EU realm Spinebreaker) a o vikendu jsem skousel Team fortress 2 a ping se mi pohyboval mezi 5-8ms a byl castokrat nejnizsi na serveru.

Ja hraju na antikach(www.bfstats.info slovensky poskytovatel internetu a hernich servru) uz cca 4 roky Battefild2 a musim uznat ze s pingama selo UPC pekne do kopru.Kdyz sem tam zacinal pred tema 4roky hrta(to byl net jeste cca256/32kbs) tak sem tam mival půingy nekde mezi 9-13 postupem casu a navysovani se to zhorsovalo a dnesk po pripojeni site Karneval a zrychleni na 25/1,5(papirove real komentovat nebudu) sem rad kdyz ping na stejne servry mam mezi 35-70.jestli todlke neni zhorseni tak netusim co jineho by to mohlo byt.Hlavne pokud si dnes dam trace(pouzivam Ping Plotter)tak ten problem je presne mezi modemem a UPC tam ty pingy rostou a zvedaji se.

nerikam Ze UPC je na on-line hrani spatne to urcite ne,ale uz davno to neni top provider na on-line hrani jako tomu byvalo,skoda...

Ps:Kamos ma wifi v brandyse n.l.(2/2mb 15-18ping) a ma stabylnejsi a lepsi ping nez ja v praze na UPC,a to uz neni legrace,hlavne ze mame astronomicke rychlosti....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník St@nley

Líbí se mi tady to porovnávání PINGu u různých ISP a u UPC, ale uvědomte si, kolik zaákazníků a jak velkou síť má UPC a jak velkou ti ostatní ISP!

 

Ale můžete namítat, že pokud UPC tolik zákazníků nezvládá, tak ať jich má raději míň, ale s kvalitnějším připojením - to je ale holt businnes ;-)

 

Nechápu, co se vám nelíbí na PINGu 50-70ms! Při ONLINE hraní rozdíl v pingu mezi 8-10ms a 50-70ms stejně nemáte šanci poznat.

Jiná věc by byla, pokud by se PING pohyboval někde mezi 100-300ms a nebo ještě více. Pak bych to chápal.

 

Spíš mi to připadá, že si pár dětí někde přečetlo, jak se používá tracert a ping a tak se vztekají, že kamarád má lepší hodnoty. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tomas97

no, nechal jsem si snížit rychlost na 10Mb/s tak uvidíme, snad se to zlepší 200 už mi přijde moc.. to už se pozná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fireball

70 us je moc zvlaste kdys ostatni maji 20 zvlaste u strilecek...napr u cska....jen upravim hraji na jednom evropskem servru...takze vzdalenost nehraje roli...a je to +- 3 hodky cestou autem pri prumerne rychlosti... :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...