Přejít na obsah

UPC zrychlí internet z 20 na 30 Mbit/s a zdraží o 50 Kč


Návštěvník Fabiak

Doporučené příspěvky

Návštěvník JirkaH
To už si dělá UPC srandu ne? to byly řeči ať my stálí zákazníci počkáme s navyšováním rychlosti půl roku, že budeme mít levnější a hlavně rychlejší net než noví zákaznící a po měsíci kdy to tak fakt je jim to chcou zase zrychlovat? UPC a pan Malina jsou jenom zloději, podvodníci a lháři.. už fakt uvažuju o žalobě na ně.. Myslím že za ty 4 roky co u nich jsem by se toho na ně našlo více než dost..

 

Byt tebou, tak je rozhodne zazaluju! :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hh

Koukam ze se dneska s tim nekdo hraje, vypadava net i TV

Krome toho sleduju ze sem nak potichu prisel o svou starou pevnou IP

84.242.xx.xx , ze by nadobro konec techto adres prip pevnych ip vubec :?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi hov.. sakra, tohle je aktualni forum, ze se zavadi nove rychlosti,

tak se v souvislosti s tim meni i sit - zmenili mi IP tak mi zajima jestli to je nafurt -

asi strasne dementni dotaz, mam se tu i vykakat nebo o tom nekdo i neco vi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z doslechu Extreme bude -> 50/5M a Profi -> 100/8M

opět dotaz... z jakýho doslechu? :P

professional byl drahej jak prase, malina řikal, že nejdražší tarif by neměl stát víc než 1800, takže mi o dost reálnější přijde verze 50/5 za 1300 jako náhrada za classic a 100/10 za 1800 místo extreme... professional už je mimo úplně... a taky doufám, že ten upload bude skutečně 10 Mb/s, vypadalo by hezky, kdyby udělali tarify 10/1, 30/3, 50/5 a 100/10 :)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste jedna aktulani informace ke zmenam tarifu:

 

Drobná formální změna se nakonec týká i majitelů nižších tarifů, konkrétně staršího tarifu Starter, který bude převeden na nový tarif 10M. V podstatě se ale jedná jen o přejmenování, starší i novější tarif nabízí shodně za 490 Kč měsíčně download 10 Mb/s a upload 1 Mb/s. K této změně dojde od 1.6.2009.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z doslechu Extreme bude -> 50/5M a Profi -> 100/8M

opět dotaz... z jakýho doslechu? :P

professional byl drahej jak prase, malina řikal, že nejdražší tarif by neměl stát víc než 1800, takže mi o dost reálnější přijde verze 50/5 za 1300 jako náhrada za classic a 100/10 za 1800 místo extreme... professional už je mimo úplně... a taky doufám, že ten upload bude skutečně 10 Mb/s, vypadalo by hezky, kdyby udělali tarify 10/1, 30/3, 50/5 a 100/10 :)

 

Napsal jsem UPC a dostal jsem odpověď, že zatím nemají žádné bližší informace o tom jestli a jak budou zrychlovat tarify Classic a Extreme. Pokud chci, tak můžu přejít z Classic na UPC20 za jednorázový poplatek 100Kč. Zatím počkám co se stane. Podle mě by bylo logické, kdyby Classic navýšili na 50/něco a Extreme na 100/něco. Nemyslím si, že se na staré zákazníky úplně vykašlou a nechají je přejít na UPC20. To by přišli o dost peněz. Asi to postupně zrychlí, tak jako obvykle. Jen to bude chvíli trvat. Já jsem zatím s Classic maximálně spokojený a podle mých zkušeností je nejlepší pokud to funguje, tak na to nešahat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V baráku se nějací mladíci od UPC opět přehrabovali v rozvaděčích a něco tam montovali (nevím co, nechtěl jsem být zvědavý). Říkali, že je to kvůli novým rychlostem a že dvě nejrychlejší varianty budou 50 a 100M a u mne to bude přechod na 50/5 (Extreme).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...