Přejít na obsah

Výpadky - Plzeň


Návštěvník Jirka

Doporučené příspěvky

Tak už to jde, byl to samozřejmě výpadek pouze můj. Když mi to v ponděli zapojoval, tak to neudělal úplně nejlíp, protože v té zásuvce byl ten koax dost přehnutý no a zřejmě ve středu v 0:50 to už nevydržel a zlomil se, proto to nešlo.

Tedy rozšroubovat to, zkrátit koax, oholit ho, napíchnout a zas to zakrytovat, to bych v pohodě zvládnul i já. Štve mě, že mě nenapadlo kopnout do toho kabelu, co vede ze zdi k té zásuvce, bejval bych zaznamenal občasné naběhnutí netu a bylo by hned jasný, že je tam blbej kontakt. No ale v podstatě bych do toho neměl vůbec hrabat.

Takže už je to ok a ja jdu prososat ještě 8 giga, myslím, že to hravě zvládnu za víkend.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

No a zase mi to blbne. Poslednich par dni zaznamenavam jak caste kratkodobe vypadky (par sekund), ale vcera a dnes rano i delsi (cca hodinu).

 

Nevim, jestli se zase nepodelal u me ten koax, ale hejbal sem s nim a nemelo to vliv. Ach jo. Vecer jestli to nepude, budu volat na infolajnu.

 

Jestli mate nekdo Karneval v Plzni, napiste mi prosim, zda jste nezaznamenali nejake vypadky v posledni dobe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky za info, taky mi blika online

 

alespon vim, ze chyba neni u me a nebudu furt hejbat s tim koaxem, co vede od zasuvky ke zdi,

 

doufam, ze to vecer pujde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mě to dost naštavlo, jsem u Karnevalu od února a nic takového se mi nestalo, čímž jsem začal příliš spoléhat na neustálý přístup k netu. No a pak jednou za uherák potřebuju odeslat důležitý pracovní email, a ono to prostě jako na potvoru nejde. :-((

Kdybych se ještě aspoň v práci nerozšiřoval, jaký mám super připojení... :-)

  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • modem Compal, VTV Box, CA Modul
  • Plzeň Bolevec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gambrinus_63
Taky mě to dost naštavlo, jsem u Karnevalu od února a nic takového se mi nestalo, čímž jsem začal příliš spoléhat na neustálý přístup k netu. No a pak jednou za uherák potřebuju odeslat důležitý pracovní email, a ono to prostě jako na potvoru nejde. :-((

Kdybych se ještě aspoň v práci nerozšiřoval, jaký mám super připojení... :-)

 

No tak teď už alespoň víme, kdo má ty výpadky v Plzni na svědomí.... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vcera uz to slo bez vypadku a rano taky, tak snad to pujde....jinak to s tim, ze to nejde zrovna kdyz to opravdu nutne potrebujete, to znam :-), nastesti s karnevalem se mi to stalo zatim jenom jednou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Cau, Plzen, Slovany... vcera to prestalo jit vecer a dneska to stale nejde... posledni asi tyden to bylo silene Pingy dlouhejako tejden pred vyplatou z nadhernych pingu okol 20ms se stali pingy co mely 1300 ms a jeste k tomu uspesnost tak 50:50

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Plzen Bolevec - uz od vcera katastrofa. Rychlost 2 kB/s misto 150, pingy pul sekundy i dyl.

Krucinal, zrovna dneska potrebuju rychlej net, to je neuveritelny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...