Přejít na obsah

nemůžu se dostat na ftp.upc.cz


Slamb

Doporučené příspěvky

No nevím, já se dostanu na všechny aliasy upc ftp serveru, jak se seamonkey (což je, vulgárně řečeno, v podstatě starší firefox), tak s midnight commanderem.

Nemáš třeba v systému nastavenou nějakou proxy, která nezvládá ftp protokol? Jinak bych už asi podezíral jen nějaký osobní firewall, ve kterém jsou blbě definovaná pravidla pro jednotlivé programy, nebo přímo protokoly, těžko říct...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, já se dostanu na všechny aliasy upc ftp serveru, jak se seamonkey (což je, vulgárně řečeno, v podstatě starší firefox), tak s midnight commanderem.

Nemáš třeba v systému nastavenou nějakou proxy, která nezvládá ftp protokol? Jinak bych už asi podezíral jen nějaký osobní firewall, ve kterém jsou blbě definovaná pravidla pro jednotlivé programy, nebo přímo protokoly, těžko říct...

ftp.upc.cz je jediný, který mi dělá problémy, to mirror.karneval.cz jede fpoho...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzes zkusit nejakeho FTP klienta, napr. Total commander.

Pokud se nejde připojit k ftp přes příkazový řádek, pak nepomůže jiný prohlížeč nebo FTP klient.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník spasen

Přišel jsem na zajímavou věc. Poměrně dlouhou dobu jsem měl přidělenu IP adresu 78.45.88.xxx, do cca konce září 2008 jsem se na server ftp://ftp.upc.cz/pub/testrychlosti/ dostal zcela bez problémů, potom už ale ne. Tuto situaci jsem přičítal rekonstrukci sítě UPC a snad i úpravě tohoto serveru na nové rychlosti internetu.

Opět jsem se na uvedený server dostal až letos počátkem května, když mně byla změněna IP adresa na 89.176.184.xxx. V polovině května mně byla znovu změněna IP adresa, opět na 78.45.88.xxx, což mělo znovu za následek nedostupnost serveru ftp://ftp.upc.cz/pub/testrychlosti/. Po cca dvou dnech, když mně přidělili IP adresu 89.176.184.xxx, stránka normálně fungovala a dnes po změně na IP 78.45.88.xxx je opět nepřístupná.

Pro mne z toho plyne jediný závěr, z IP adres 78.45.88.xxx je stránka ftp://ftp.upc.cz/pub/testrychlosti/ z neznámých důvodů nepřístupná (nebo blokovaná?).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

To já jsem to měl dříve blokovaný i z IP adresy, která začíná 89.xxx.xxx.xxx, ale potom, co jsem napsal na UPC, tak po nějaký době to začalo fungovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...