Přejít na obsah

ostrava - zábřeh


Návštěvník aldik

Doporučené příspěvky

Návštěvník aldik

zdravím,

máte taky někdo zkušenosti s velmi častými výpadky UPC v ostravě- zábřehu? poslední dobou mi to několikrát denně vypadne, sem připojený přes wi-fi router ale tím to enbude, v síti normálně připojený zůstanu, ale jaksi na net se nedostanu.. někdy se to vyřeší do 5ti sekund takže ok, ale někdy mnohem déle.. už mě začíná s*át.. odstávky at si dělaj v noci nebo at aspon dal vědět pokud to ej plánovaný výpadek... :roll:

.. škoda že není v Zábřehu jiný internet přes kabel, PODA v místě mého bydliště optiku zatím nemá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník aldik
Stejný problém, taky OV- Zábřeh, odpověď od UPC - my máme vše v pořádku

 

joo, tak někdo lže :) .. ale já to nejsem.. na wi-fi síti problém nebude jelikož v síti sem připojený normálně, akorát IP adresu pro net to jaksi nenačte .. a že by byl problém v tom že sem si do teď(cca od ledna asik kdy mám wifi router) nebyl schopný zabezpečit wifi síť v tom problém taky nebude xD .. někdo řekne že sem pěknej deb*l když jede na nezabezpečené wi-fi síti, ale to je moje starost, ne jeho .. táákže UPC má problém a není schopno to přiznat, a eště k těm wifi sítím, plno lidí je má nezabezpečené a nic se neděje.. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník revos

Mam ten samej problem. Padno to i nekolikrat za den a to na par sekund. Problem bude u UPC, kdyz jsem jim psal tak mi bylo odepsano ze zadny problem nebyl nalezen :-) Nekdy to padne 2x zaden nekdy vubec nekdy i 10x :-) Byl jsem s UPC nadmiru spokojen ale to co se deje cca mesic je des. Rychlost je sice krasna ale tim to taky konci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník aldik
Mam ten samej problem. Padno to i nekolikrat za den a to na par sekund. Problem bude u UPC, kdyz jsem jim psal tak mi bylo odepsano ze zadny problem nebyl nalezen :-) Nekdy to padne 2x zaden nekdy vubec nekdy i 10x :-) Byl jsem s UPC nadmiru spokojen ale to co se deje cca mesic je des. Rychlost je sice krasna ale tim to taky konci.

 

já jim eště nepsal, ale jak tak čtu tyhle reakce tak radši ani nebudu xD .. zajímavé že za dob karnevalu to šlo úplně krásně, ale od doby co to má UPC to pomalu ale jistě začíná jít s kvalitou dolů... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajímavé že za dob karnevalu to šlo úplně krásně, ale od doby co to má UPC to pomalu ale jistě začíná jít s kvalitou dolů... :roll:

jestli ono to nebude tim, že kdysi dávno stačila stará síť, která by teď na rychlosti 100/10 už nestačila... :roll: trpí tim každej, tak nezbejvá než čekat a doufat, že to co nejdřív dají dohromady...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník aldik
zajímavé že za dob karnevalu to šlo úplně krásně, ale od doby co to má UPC to pomalu ale jistě začíná jít s kvalitou dolů... :roll:

jestli ono to nebude tim, že kdysi dávno stačila stará síť, která by teď na rychlosti 100/10 už nestačila... :roll: trpí tim každej, tak nezbejvá než čekat a doufat, že to co nejdřív dají dohromady...

 

no dobře.. tak by aspon mohli rozeslat maily že něco předělávaj, upravujou.. a to co se dá, tak upravovat v nočních a ranních hodinách .. tak od pulnoci do 6.00 ráno .. aby eliminovali výpadky ve špičce.. :roll:

 

.. a eště si dovolí tvrdit že u nich je všechno v pořádku a žádný problém nemaj :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajímavé že za dob karnevalu to šlo úplně krásně, ale od doby co to má UPC to pomalu ale jistě začíná jít s kvalitou dolů... :roll:

jestli ono to nebude tim, že kdysi dávno stačila stará síť, která by teď na rychlosti 100/10 už nestačila... :roll: trpí tim každej, tak nezbejvá než čekat a doufat, že to co nejdřív dají dohromady...

 

no dobře.. tak by aspon mohli rozeslat maily že něco předělávaj, upravujou.. a to co se dá, tak upravovat v nočních a ranních hodinách .. tak od pulnoci do 6.00 ráno .. aby eliminovali výpadky ve špičce.. :roll:

 

.. a eště si dovolí tvrdit že u nich je všechno v pořádku a žádný problém nemaj :twisted:

no to by teda mohli :roll: neřeknu, kdyby to byl problém pár lokalit, ale když to drhne úplně všude :? další možnost je, že to s upgradem nijak nesouvisí, o čemž ale silně pochybuju, když to celou dobu jelo dobře :) hold komunikace ze strany upc v tomhle ohledu lehce pokulhává... :roll:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník revos

Takze vecer jsem jim psal po druhe. Do 20 min jsem dostal odpoved ze po testovani linky a modemu slape u nich vse dobre. A do pul hodiny byl dalsi vypadek cca 20 sekund :-) Jak by clovek hrach na stenu hazel. Kdyz napisou ze na necem pracujou a do kdy budou vypadky budu to akcepotovat, ale takove jednani ze je vse v poradku se mi vubec nelibi. To ze maji super rychlost je sice pekna vec, ale radej bych internet kterej mi nekolikrat denne nepadne. 100 mbit a podobne k cemu to cloveku je, to pouzije maximalne nejaky stahovac ktery stahne i to co nepotrebuje :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...