Přejít na obsah

UPC testuje internet o rychlosti 100 Mbit


Návštěvník Fabiak

Doporučené příspěvky

nj, to budou nový rychlosti pro původní tarify Classic a Extreme za 1300 a 1700 nebo jak byly ty ceny... sem zvědavej na upload, pokud by byl i 10 Mb/s po vzoru Nizozemska (http://www.upc.nl/internet), sem ochoten přejít na Fiber 100 :lol: jenom se mi nezdá, že by to mohlo bejt už na podzim a hlavně všude... :?

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakryš já bych se vůbec nezlobil, kdyby u mě doma konečně otestovali těch slibovaných 10 Mbit download, případně by mohli udělat experiment s puštěním torrentů večer. Aspoň že ten upload se drží na 1 Mbit (Brno). :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No sice ti nabidnou stovku, ale nepisou, od kteryho podzimu to poslape. Take podle skusenosti to bude opet AZ 100Mbit, takze kdyz z toho i ve spicce vytahnes 4/0,5 tak budes rad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AjSi

no, muzem jenom doufat ze koupej nakou tu konektivitu na nixu, protoze tech 20GBps je zalostnejch a jinak budem mit po dobu testovani kazdej 1Mbit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Tak to mě docela překvapilo, konečně se u nás dočkáme pořádné nabídky internetu. Jen tak dál. Doufám, že se testování vyvede a že nebude nic bránit uvedení komerční nabídky na trh. Už se docela těším. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

Pěkné má to ale jeden háček! UPC nemá kapacitu na navyšování rychlosti! UPC disponuje do NIX dvěmi porty každý 10Gbps a zátěž na nich je kolem 8Gbps a 6Gbps takže nevím kolik toho natestují.. to bude testovat tak 10 lidí v opačném případě asi skončí všichni jako já dneska: Výsledek testu (rychlost, kvalita)

Download: 136,82 kbit/s (17,10 kB/s)

Upload: 749,16 kbit/s (93,65 kB/s)

Stabilita: 8.4 %

(mám mít nějakých těch 25Mbps)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkné má to ale jeden háček! UPC nemá kapacitu na navyšování rychlosti! UPC disponuje do NIX dvěmi porty každý 10Gbps a zátěž na nich je kolem 8Gbps a 6Gbps takže nevím kolik toho natestují.. to bude testovat tak 10 lidí v opačném případě asi skončí všichni jako já dneska: Výsledek testu (rychlost, kvalita)

Download: 136,82 kbit/s (17,10 kB/s)

Upload: 749,16 kbit/s (93,65 kB/s)

Stabilita: 8.4 %

(mám mít nějakých těch 25Mbps)

dnešek je hodně špatnej... možná už testování započalo :lol:

tohle sem naměřil kolem půl sedmý večer, mělo by to bejt 25 / 1,5...

462832124.png

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...