Přejít na obsah

Nové programy SD + HD????Bude 100 programu???


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník hlavsar
tak v brně už Travel channel a Fishing & Hunting jede. :D .a pak že do prázdnin nic nepřidají

Obavam se, ze nekterym diskutujicim tady na foru 4 pridane programy (z toho 2 HD), stejne nebudou stacit. Ale aspon se budou tesit na kazdeho prvniho v mesici :-)

Jinak na Melniku to taky jede...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 SD programy pro nabídku supreme, nebo v balíčku za 119,-Kč . To je vážně terno ani už si nevzpomínám kdy přidali nějaký program k nabídce Standart. Co je na nich tak atraktivního, že nemůžou být v nabídce Standart.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavsar

Takze asi takto.

Je pravda, ze mam Supreme a vcelku neresim jeho cenu. Ale taky je pravda, ze u nas doma se nejvic koukame na cesky celoplosky (Nova HD je tudiz pro nas super), na sportovni kanaly (Nova Sport HD je pro nas super) a na HBO HD. Kabelovku provozuji na Sony 40we5w, takze hodne SD programu je k nekoukani (napriklad Filmbox Extra je bida). Tudiz hlavne vitam HD programy. SD, na ktery se da pri 102 cm divat, jsou predevsim ty cesko-slovenske celoplosne, mozna AXNka a nektere dokumentarni. Nektery SD jsou bida (dlouho sem premyslel nad slusnym terminem jak kvalitu popsat)! Ale po zkusenostech s analogovym UPC a UPC direkt je pro me UPC digital slusna sluzba, se kterou jsem spokojen. Nemyslel jsem, ze to nekdy reknu,ale je to tak. V okamziku, kdy pribudou CT programy v HD, budou me tuzby uspokojeny :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dajosx

Tak a TV Nostalgie opět nikde ... Gratuluji všem co si přáli tyto NOVY v HD a ti co si přáli rybičky a cestování. Tak snad i já se v brzké době doufám, že v roce 2009 dočkám. Mohu se těšit i nadále :lol:8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citace z Digizone 23.6. nikde to tu nezaznělo či jsem to nenašel:

"Společnost UPC Česká republika dnes zařadila do nabídky digitální kabelové televize programy Nova a Nova Sport ve vysokém rozlišení. Server Digizone.cz o tom informovali čtenáři z Prahy a Mladé Boleslavi, kteří mají k dispozici HD nabídku této společnosti.

Technický ředitel TV Nova Ivo Ferkl serveru Digizone.cz řekl, že se zatím jedná o technické testy. "Společnost UPC má k dispozici HD signál obou našich kanálů," dodal. Ve stejném duchu se vyjádřil i ředitel Novy Sport Marek Kindernay, který potvrdil, že o trvalém zařazení obou HD kanálů do nabídky UPC se jedná."

 

Tak snad to zase nestáhnou ........

 

 

originál: http://www.digizone.cz/aktuality/upc-te ... port-v-hd/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník yoky

No počem jsem toužil jsem dostal a \travel ch nádavkem. Až bude CT1 a Prima v |HD už mi snad nic chybět nebude. No, ale nebráním se žádnému jinému programu. Jen jak někdo zde poznamenal, ať tu Novu HD nestáhnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak podle generálního ředitele UPC firma aktualně nabízí 95 programů

http://www.digizone.cz/aktuality/kabelo ... -aktualne/

tak bud špatně vidím anebo STB naladí opravdu 95 programů,a to včetně 1 razervy a 2 opakujících se programů(NOE,NOVA CINEMA) :)

berte to tak,že si nestěžuji,že mě dva kanály chybí.ale že se UPC chlubí,něčím,co nenabízí

jo a s nabídkou programů jsem spokojen

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...