Přejít na obsah

Nové programy SD + HD????Bude 100 programu???


Pavel m

Doporučené příspěvky

Pro "potěšení" uvádím odpověď pana Maliny ohledně zařazení (resp. nezařazení) nových programů:

 

Dobrý den,

myslím, že došlo k nedorozumění – o rozšíření nabídky, kterou avizoval můj kolega, uvažujeme v tomto roce. Děkuji za pochopení.

S přátelským pozdravem

F.Malina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

To už konečně tu druhou Novu Cinemu vymazali jo? To je dobře, a teď ještě aby zmizelo i druhý TV Noe a bude to v pohodě - a samozřejmě přibyly ty nové kanály, ale stejně si taky myslím, že to teď během léta nezařadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro "potěšení" uvádím odpověď pana Maliny ohledně zařazení (resp. nezařazení) nových programů:

 

Dobrý den,

myslím, že došlo k nedorozumění – o rozšíření nabídky, kterou avizoval můj kolega, uvažujeme v tomto roce. Děkuji za pochopení.

S přátelským pozdravem

F.Malina

 

Díky za tuhle zprávu, opravdu jsem se pobavil :lol: . Jsem rád, že jsem kabelovku vypověděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro "potěšení" uvádím odpověď pana Maliny ohledně zařazení (resp. nezařazení) nových programů:

 

Dobrý den,

myslím, že došlo k nedorozumění – o rozšíření nabídky, kterou avizoval můj kolega, uvažujeme v tomto roce. Děkuji za pochopení.

S přátelským pozdravem

F.Malina

 

to je teda dement...sorry, ale v tom pořadu říkali uplně něco jiného, ne v tomto roce, ale průběhu května...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

No já bych řekl, že spíš říkali něco o tom, že na měsíc květen mají v hledáčku tyto programy, jak už tady někdo říkal. To neznamená, že je zařadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dobře, že uvažují o tom, že v květnu do PLUSu přidaj ty 4 kanály..a nestalo se nic..tak to třeba přehodili na červen..jenže když Malina odpověděl to co výše... tak pak nevim, v tom mě UPC zklamalo..čekal jsem, že konečně něco bude

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

No, já jsem to teda pochopil naprosto stejně jako Jack, totiž, že pan Kacafírek říkal, že by se ty programy měly objevit v květnu.

Hlavně, že se v tom pořadu p. Malina omlouval za to, že na Hallmarku ještě zůstanou nějakou dobu maďarské reklamy. Za to, že lákali na nové progamy, které i přes jejich sliby nebudou, to už mu za omluvu nestojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už konečně tu druhou Novu Cinemu vymazali jo? To je dobře, a teď ještě aby zmizelo i druhý TV Noe a bude to v pohodě - a samozřejmě přibyly ty nové kanály, ale stejně si taky myslím, že to teď během léta nezařadí.

 

:evil:Ještě nevymazali NOVU CINEMU jenom je v závorce a EPG upozornuje přesunutí programu.UPC mně štve slíbili nové programy v Květnu ,a teď se vymlouvají že jsem to špatně pochopili.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo nic špatně nepochopilj á osobně jsem na ten díl koukal když pan Malina slíbil v květnu přidání nových programů. Takže o nějakém nepochopení nemůže být vůbec řeč. Zkrátka něco slíbili a jak jsme si již zvykli nic nepřidali. Připadá mi to, že v této firmě neví levá co dělá pravá :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...