Přejít na obsah

Nové programy SD + HD????Bude 100 programu???


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník yoky

tak jak čtu i na jiných forech tak se odliv zákazníků hýbe. Důvody jsou na snadě. Nekvalita, pohrdání zákazníkem a věčné slibování něčeho co stejně nebude, Už dnes mnohé lokální kabelovky nabízejí nejen podstatně vyší počet HD kanálů, ale i lepší strukturu SD kanálů. Zdá se, že UPC má problémy. Jednak je to naznačeno ve výroční zprávě UPC a náhlá masivní reklama na služby zejména na TV a Internet to jen potvrzuje. Navíc neustálé obtěžování stávajících zákazníků s nabídkou např. H 6000 s tím, že se jedná o super novinku bez konkurence a pod. Minimálně 3 x jsem byl během měsíce kontaktován abych přemluvil rodiče jednak aby si rozšířili nabídky a vzali si H 6000. Už mne nebaví včeně vysvětlovat, že nic nechtějí a že už mne kontaktují po několikáté. Navíc poslední dobou zejména večer a zvláště o sobotách a nedělích výpadky některých kanálů a to až na 10 i více minut. Prostě svých 40K ročně chci dát do něčeho co je lepší. Už jsem hovořil s 802.cz a docela jsem se domluvil na rozumných podmínkách. Prostě konečně je tady konkurence, i když zatím malá, ale pružnější. Nyní jen čekám na to zda 802.cz dokáže poskytnout i služby v lokalitách kde bydlí rodiče a sestra a pokud ano tak holt UPC zbohem dáme celá familie. Už mám dost věčného slibování od UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pafka_024

Nepatřím k lidem, kteří si hned stěžují, když jim každý měsíc nepřibyde nový kanál apod.

Štve mě ale jedna věc. Když jsem si před půl rokem pořizoval HD box, bylo mi sděleno, že nové HD kanály budou přibývat a to velice rychle. Jediný HD kanál, který od té doby přidali, je TV Barrandov HD.

S UPC jsem býval docela spokojen, ale postupem času začínám uvažovat o zrušení TV (s internetem jsem spokojený). Minimálně jim vrátím zpět HD box, který mi je opravdu k ničemu.

Ještě pár měsíců budu mít slevu na TV Standard, ale jakmile sleva skončí, začnu se poohlížet po konkurenci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno, mě u UPC zatím drží to, že nic lepšího u nás není - Praha 8. 802.tv tu není.. a o2 je fakt kšunt... satelit nechci..u UPC mě jedině štve chování vůči zákazníkům..nic jiného..net je supr...digi. tv není kanálově špatná.. jen občas blbne HD STB... kdyby tady bylo 802.tv, asi bych do toho šel...jen mě štve, že nenabízí NGC HD... a Animal Planet HD... dřív UPC nabízelo americké FOX News či britské Sky News... dnes na to docela kašlou... počkám do konce léta jestli se něco změní a pak se na to vyseru a nechám si jenom kvalitní net...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno, mě u UPC zatím drží to, že nic lepšího u nás není - Praha 8. 802.tv tu není.. a o2 je fakt kšunt... satelit nechci..u UPC mě jedině štve chování vůči zákazníkům..nic jiného..net je supr...digi. tv není kanálově špatná.. jen občas blbne HD STB... kdyby tady bylo 802.tv, asi bych do toho šel...jen mě štve, že nenabízí NGC HD... a Animal Planet HD... dřív UPC nabízelo americké FOX News či britské Sky News... dnes na to docela kašlou... počkám do konce léta jestli se něco změní a pak se na to vyseru a nechám si jenom kvalitní net...

Já naprosto souhlasím s tím,že tady nic lepšího není,když si porovnám nabídku UPC s nabídkami jiných společností,tak UPC je prostě nejlepší. I když i mě tam spousta programů chybí,hlavně Nostalgia,Public TV,STV3,Musiq 1 atd. ale žádná kabelovka nebo IPTV nenabízí všechno a asi vždycky budou kanály,které tam budou někomu chybět.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno, mě u UPC zatím drží to, že nic lepšího u nás není - Praha 8. 802.tv tu není.. a o2 je fakt kšunt... satelit nechci..u UPC mě jedině štve chování vůči zákazníkům..nic jiného..net je supr...digi. tv není kanálově špatná.. jen občas blbne HD STB... kdyby tady bylo 802.tv, asi bych do toho šel...jen mě štve, že nenabízí NGC HD... a Animal Planet HD... dřív UPC nabízelo americké FOX News či britské Sky News... dnes na to docela kašlou... počkám do konce léta jestli se něco změní a pak se na to vyseru a nechám si jenom kvalitní net...

Já naprosto souhlasím s tím,že tady nic lepšího není,když si porovnám nabídku UPC s nabídkami jiných společností,tak UPC je prostě nejlepší. I když i mě tam spousta programů chybí,hlavně Nostalgia,Public TV,STV3,Musiq 1 atd. ale žádná kabelovka nebo IPTV nenabízí všechno a asi vždycky budou kanály,které tam budou někomu chybět.

Já jsem cenově a kvalitativně spokojen. Každý další kanál, který snad přijde už bude jen třešničkou na dortu. Samozřejmě by se mi líbili další kanály, ale přestupovat nebudu a to z jednoho prostého důvodu - neznám nabídku konkurence, která by mi umožnila sledovat digitální televizi bez STB. Osobně by se mi líbili nějaké nabídky IPTV, ale prostě mám rád, když jdou věci jednoduše.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Kvetnu uz nic, zrejme presunuto na cerven, kazdopadne pokud pribude to co se ke me doneslo, tak si myslim ze bude vseobecna spokojenost (aspon na chvily :wink: ).

Teď jsem četl na digizone ,že kabelová televize od UPC není hlavní tahounem,hlavní je internet.Tak to vypadá že další nové programi nepřibidou,zaměří se na internet. :x

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera jsem zkoukl UPC Informuje, i kdyz p. Malina rika ze o prazdninach nic noveho nebude, tak je tu jeste cerven a ja doufam, ze ty nove kanaly jeste tento mesic budou, bohuzel se ale o terminu spusteni nerozhoduje v CR.

 

Jediná změna NOVA CINEMA bude už jenom jedna,včerejší aktualizace. :idea:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera jsem zkoukl UPC Informuje, i kdyz p. Malina rika ze o prazdninach nic noveho nebude, tak je tu jeste cerven a ja doufam, ze ty nove kanaly jeste tento mesic budou, bohuzel se ale o terminu spusteni nerozhoduje v CR.

 

Jediná změna NOVA CINEMA bude už jenom jedna,včerejší aktualizace. :idea:

 

mě se na Nova Cinemě (13) vždy STB sekne a musim ho restartovat

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...