Přejít na obsah

Nové programy SD + HD????Bude 100 programu???


Pavel m

Doporučené příspěvky

Tak, místo přidávání nových programů tu máme ubírání. Z "rakouského muxu" nám zmizela Brněnská TV. A také jsem si všiml, že všechny rakouské kanály jsou bez kódování. Naopak Meteo TV je už opět kódovaná.

 

Německé programy jsou bez kodování také,rezervy u dětských programů jsou už bez označení zvuků ten reproduktor. :evil:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

30.05., 10:49 -

Portugalská Cabovisao spustí 20 HDTV stanic DNES!.....tak co na to UPC? samozřejmě opět sklopí uši...

 

Koukám, že někdo neumí číst :

 

Portugalská kabelová platforma Cabovisâo, vlastněná kanadskou společností Codeco Cable, plánuje nabídnout v příštích měsících až dvacet programů ve vysokém rozlišení (HDTV). Půjde o kanály, které nabídnou sport, filmy, dokumentární filmy a hudbu.

 

http://www.parabola.cz/zpravicky/9792/p ... tv-stanic/

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Kvetnu uz nic, zrejme presunuto na cerven, kazdopadne pokud pribude to co se ke me doneslo, tak si myslim ze bude vseobecna spokojenost (aspon na chvily :wink: ).

 

tomusi, nevím jaké máš kontakty v UPC a obecně tě považuju za věrohodný zdroj a za normálního člověka, ale.. je dnes poslední květen a nic.. už několik měsíců prakticky nic..

a "přesunuto na červen" mi přijde snad jako další kapitola pohádky s názvem UPC... říkám, nic proti tobě nemám, nemám ani důvod, jen už fakt ztrácím naději s UPC...všechno jim trvá a komunikace se zákazníky vázne... hm, zajimalo by mne co se k tobe doneslo.. ptal jsem se v jinem topicu jestli to jsou ty 4 kanaly o kterych mluvili v UPC.. ? A tedka me napada, že asi přibude i 1HD kanál.. že by Animal Planet HD ? Pokud ano, tak klidně sklapnu a počkám.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dajosx
V Kvetnu uz nic, zrejme presunuto na cerven, kazdopadne pokud pribude to co se ke me doneslo, tak si myslim ze bude vseobecna spokojenost (aspon na chvily :wink: ).

 

Tomusi takže by mohli dát TV NOSTALGII v HD ? :-D

 

Nebo dají TV Nostalgii a k tomu ty kanály co chtěli co píše Jack + něco v HD???

 

Protože pokud nebude TV Nostalgie tak nebude všeobecná spokojenost ... protože já nebudu spokojen :oops: :?

 

Ale na tom jsem si zvykl, že mé přání nebude ... ale všem ostatním přeji aby se dočkali toho čeho chtějí :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uprime receno pokud se podivas na program TV Nostalgia, tak zjistis ze tam davaji prakticky totez jako na CS Film a FilmBox, takze sice bych tuto stanici take bral, ale vice mene by to nic moc noveho neprineslo.

 

j, v tom souhlasim, je to dost podobne... jinak, odpovíš mi prosím na můj příspěvek :) ?

aspo neco mi odkejvej lol :lol:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...