Přejít na obsah

Nové programy SD + HD????Bude 100 programu???


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

Podle mě nečekejte nic jiného než ty programy, o kterých se zmiňoval p. Malina s p. Kacafírkem v pořadu UPC Informuje, jak o nich psal Jack_6428. Ale nejsem si jist, zda-li se jich skutečně dočkáme do konce tohoto měsíce.

 

Jinak pak se také můžeme těšit na nějaké HD kanály (ovšem, kdy je zařadí do nabídky, to se neví - možná někdy na podzim nebo už i dříve?), a to konkrétně, jak také bylo zmíněno v UPC Informuje ČT HD, Nova HD, Nova Sport HD a The History Channel HD. Samozřejmě to neznamená, že přibydou všechny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dajosx

No právě mě třeba HD kanaly nezajímají (ale ostatní jo) a taky vím, že je vám nezařadí všechny .... proto jsem si přál jen a jen tento kanál který další lidem kteří chtěji HD třeba neosloví, ale proč nepřidat i tyto kanály které mají již dlouhooooooooooo zaregistrovány. :( No nic snad se dočkám i já s TV NOSTALGIA :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, místo přidávání nových programů tu máme ubírání. Z "rakouského muxu" nám zmizela Brněnská TV. A také jsem si všiml, že všechny rakouské kanály jsou bez kódování. Naopak Meteo TV je už opět kódovaná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, místo přidávání nových programů tu máme ubírání. Z "rakouského muxu" nám zmizela Brněnská TV. A také jsem si všiml, že všechny rakouské kanály jsou bez kódování. Naopak Meteo TV je už opět kódovaná.

 

No nevím mě brněnská TV jede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, místo přidávání nových programů tu máme ubírání. Z "rakouského muxu" nám zmizela Brněnská TV. A také jsem si všiml, že všechny rakouské kanály jsou bez kódování. Naopak Meteo TV je už opět kódovaná.

 

No nevím mě brněnská TV jede

a odkud jseš.brno kohoutovice tma a název je REZERVA REGION

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, místo přidávání nových programů tu máme ubírání. Z "rakouského muxu" nám zmizela Brněnská TV. A také jsem si všiml, že všechny rakouské kanály jsou bez kódování. Naopak Meteo TV je už opět kódovaná.

 

No nevím mě brněnská TV jede

a odkud jseš.brno kohoutovice tma a název je REZERVA REGION

Brno- Kr. pole a ted v 10 00 normalně stále jede skončila jakási repríza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...