Přejít na obsah

ČT spustí 1. září HD vysílání svých programů


Pavel m

Doporučené příspěvky

Česká televize připravuje spuštění distribučního prostoru na satelitní pozici 23,5 st. východně pro všechny své programy ve vysokém rozlišení. Ostrý provoz by se měl začít od 1. záři, ČT momentálně hledá dodavatele kapacity pro své potřeby. Na konferenci HDTV Forum to řekl vedoucí projektu digitalizace ČT Pavel Hanuš.

 

Vice na: http://www.digizone.cz/aktuality/ct-spu ... -programu/

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Pavel m: Uvádějte zdroj, odkud jste informaci převzal a pokud možno, nekopírujte celý text sakumprásk celý, ale vyberte jen to nejpodstatnější a raději přidejte odkaz. Takhle pana Potůčka z Digizone jen nakrknete a ten opět tenhle server obviní z kradení příspěvků (a bude mít pravdu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm, takže Simpsonovi stihnou dát v HD, paráda :twisted:

to bych si nedělal iluze; taky jsem se těšil, když je na satelitu NovaHD na formule 1 ve skvělé kvalitě a nic :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bych si nedělal iluze; taky jsem se těšil, když je na satelitu NovaHD na formule 1 ve skvělé kvalitě a nic :?

 

no, na NověHD je dost věcí HD..jestli formule zrovna nejsou tak co se dá dělat no...ale oni nejsou v HD ani na Eurosportu HD..asi to bude tim, že nikoho nezajímaj :lol:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bych si nedělal iluze; taky jsem se těšil, když je na satelitu NovaHD na formule 1 ve skvělé kvalitě a nic :?

U Formulí 1 není problém v tom, že by je Nova v HD nechtěla, ale v tom, že prostě v HD nejsou. Stěžujte si u Bernieho Ecclestona, že nejde s dobou :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ale oni nejsou v HD ani na Eurosportu HD...

 

co se týče Eurosportu HD tak to je tady podle mě dost shit (na hvalitu), nekoukám na to furt, jen občas, ale skutečný HD jsem trefil 2x, jinak SD mazanina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...