Přejít na obsah

Zase se to seká


tramin

Doporučené příspěvky

Vlastním Hadman 7000HD poslední měsíc se vypína a zapíná sam.Přímač rok starý,problém kanály HBO+Cinemax vypadávají mezi 21-22 hodinou.Hlaška není signál.Platím plnou nabídku ,za ty peníze žadná kvalita.Když si vezmu satelit bude levnější cenou za mín programu ale učtování bude pořádku.Na stránce UPC u Filmoxu Extra sleva na půl roku 50% napsal jsem že chci Filmobox Extra odpověd sleva pouze 2 měsíce.Nevím proč??Neví někdo jak dostat slevu na nabídku SEPREME nejsem nový zákazník a snížení nabídky nic moc neušetřím.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pafka_024

Stejný problem v Praze. Zhruba okolo půl desáté totální výpadek.

Nejhorší je, že si můžeme jít stěžovat leda tak na hlavní nádraží...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Ten výpadek digitální TV jsem zaznamenal také.

Až když jsem se tady dozvěděl, že ho máte taky a už jedete znovu jsem skusil ladění s úspěchem. Předtím se mi naladil jen MUX 11 (ZDF...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda, že sem reagoval moc zbrkle. Když to ráno nešlo, tak sem zkusil tovární reset a novou instalaci, při které to našlo jenom ZDF + dva programy, které stejně nešly. Až teprve další pokus po cca 30 minutách vyšel. Zbytečně sem si přidělal práci s laděním, nastavením FAVů a ještě jsou programy v jiném pořadí - takže totální chaos.

 

Ještě večer se, na některých programech, špatně zobrazovalo EPG (zobrazení při přepínání programů) a to dokonce i z jiného programu. Plné EPG snad bylo v pořádku.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pajabrunn

Brno Starý Lískovec. Už asi týden občasné sekání sekání u programů v digitálním vysílání. V analogu to jede normálně. Dnes u některých programů opožděné EPG (asi o dvě hoďky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...