Přejít na obsah

Nejde obraz na DVR 6000


Farkpoint

Doporučené příspěvky

Dobry den mam problem s obrazem. Pred 4dny jsem si nechal od UPC vymenit 2stboxy. Jeden byl DVR a druhy obycejny. Dnes vecer jsem pres jeden koukal na tv, pote jsem si spustil nahravku a pote mi uz nenabehl obraz. EPG se nacte, kvalita i uroven signalu mam na vsech programech cca 95% ale obraz mi nenacte na zadnem kanalu. Zkousel jsem vsechny kabely, kartu vycistit ale nic se nezmenilo. 2stb bezi v poradku. Zkusil jsem tedy prohodit oba stb. Po zapojeni mi 1stb stale nenacte obraz a 2stb. mi obraz nacetl a fungoval cca 3min. Pak mi zmrzl a obraz opet nikde. Stejny problem. Zkusil jsem obnovit tovarni nastaveni a vysledek. Jdou mi programy: UPC;Z1;Nova Cinema;Prima Cool,Metropol. Pochopim ze selze jeden stb ale aby mi behem 10min selhali oba stb mi prijde divne.

 

Ma nekdo podobne zkusenosti co s tim?

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Start
  • Vodafone Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkontrolujte jestli vam dorazilo na kartu predplatne: Menu/Podmineny pristup/Conax

musi tam byt na duben, pokud tam neni, tak vypnete/zapnete STB z el. zasuvky a nechte ho prepnuty na nejaky kanal z 1. nebo 7. muxu (CT1-Nova Cinema), tak dlouho dokud to nenabehne, pokud to nepomuze tak volejte infolinku a pozadujte zaslani obnovovaciho signalu (tzv. refresh).

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkontrolujte jestli vam dorazilo na kartu predplatne: Menu/Podmineny pristup/Conax

musi tam byt na duben, pokud tam neni, tak vypnete/zapnete STB z el. zasuvky a nechte ho prepnuty na nejaky kanal z 1. nebo 7. muxu (CT1-Nova Cinema), tak dlouho dokud to nenabehne, pokud to nepomuze tak volejte infolinku a pozadujte zaslani obnovovaciho signalu (tzv. refresh).

 

Diky pomohlo to, cekal jsem na to cca 15min a pak mi to najelo.

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Start
  • Vodafone Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...