Přejít na obsah

Jakou máte rychlost stahování z GigaMania.cz?


Návštěvník DevTom

Doporučené příspěvky

Návštěvník DevTom

Ve Zlíně mám maximální rychlost stahování z gigamanie jen 400kB/s, přitom normálně se Starterem 10/1M tahám až 1,3MB/s, jak jste na tom vy? http://gigamania.cz

 

//edit: Ještě bych dodal, že i před konečným navýšením na 10M jsem stahoval max. 400kB/s.

Upraveno uživatelem DevTom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Zlin, tarif Light s realnou rychlosti 6500 kbps (neskutecne me s tou rychlosti s...u :evil: )

Rychlost stahovani z gigamanie je 310 kB/s, takze neco malo pod polovinou rychlosti downstreamu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem to taky zkusil... stahoval sem jeden soubor - 800 KB/s... stahoval sem k tomu druhej soubor - ten jel taky 800 KB/s... stahoval sem zároveň i třetí soubor a taky jel 800 KB/s..., celkem teda něco přes 2 MB/s...

 

jen tak mimochodem a na okraj, tuhle stránku sem neznal a podle jejího obsahu už tam asi nikdy nevlezu, pokud mě to tam nehodí přes google... když sem si chtěl zkušebně stáhnout ovladače v sekci ovladače / grafické karty, vyběhly na mě ovladače forceware ve verzi 169, pod tim verze 100 :D gigamania je přesně typ stránek, kde je úplný nic a slouží jenom k nahánění zisku na reklamách, kterejch tam je požehnaně... omezování všeho druhu je u podobnejch webů samozřejmostí... k tomu všemu je ještě přiloženej odkaz na speedtest ze zive.cz - úplně fuj stránka... kdybych ji měl hodnotit, asi bych ji dal -1 hvězdičku z 5 a vůbec by mě nemrzelo, že to tam omezujou, natož abych to ještě řešil na foru...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Toto téma mě překvapilo. Ještě jednou jsem to u našich programátorů ověřil, ale UPC ani žádného jiného poskytovatele na GigaManii nijak neomezujeme.

 

Rychlost stahování je daná mnoha faktory, na naší straně ale v tomto případě problém není.

 

Marek Lutonský,

CPress Media, a. s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...