Přejít na obsah

Pořídit si internet od UPC či ne ?


Návštěvník dzioush

Doporučené příspěvky

Návštěvník dzioush

no právě že jsem docela hardcore uživatel internetu . proto mě už přestala stačit nejvyší nabídka místního poskytovatele . prostě tady u nás už nic lepšiho pro mě neni .a adsl nechci . no už jsem více méně rozhodnuty . jeste popremyslim a az mi skonci obdobi u meho poskytovatele tak asi pujdu do UPC . btw jake jsou podminky ukonceni u UPC (je to jako u jinych ze proste zriusim sluzbu a a pristi mesic uz nebude uctovana nebo je tam nejaky figl ?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nemáš nějakou zvýhodněnou nabídku, tak se na rok neupisuješ. Zeptej se ale zástupce na promo tarify. Výpověď musí být doručena písemně a výpovědní lhůta je tuším 30 nebo 35 dní od počátku následujícího měsíce kdy byla doručena výpověď (nebo něco v tom smyslu, nejsem si jist, ale je to na stránkách UPC). Já se za spokojeného uživatele taky považuji.

 

V těch zamčených bednách dole v domech jsou, nebo alespoň dřív byly, útlumové filtry pro každého uživatele. To byly časy, když to bylo na každém patře nezamčené. To stačilo sundat a hned byla plná nabídka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel bych aby se mi tady vyjádrili hlavne spokojeni uzivatele

já mám tenhle net od roku 2003 a za celou dobu s nim žádný větší problémy nebyly... jednou za čas se nějakej výpadek koná, ale to je záležitost na pár minut až hodin, celodenní výpadek sem zažil snad poprvý před měsícem v sobotu, jinak nic...

udávaný rychlosti v ceníku skutečně odpovídají a sou od upc garantovaný (v tom smyslu, že oni tu rychlost dodržujou, ale nemůžou zaručit, že to ze všech serverů bude takovou rychlostí stahovat nebo na ně odesílat)... dva dny po sobě sem zkoušel po skypu posílat 4,3 GB a jelo to pokaždý celou dobu plnou rychlostí 1,5 Mb/s, tj. 187 KB/s... 25 Mb/s download se už testuje hůř, málo serverů umožňuje stahovat tak vysokou rychlostí... odezvu sem zkoušel "ping www.gamepark.cz -t" a všechno pod 10 ms, ve hře CoD4 na GP pod 20...

 

aktuální speedtest - původní tarif classic s rychlostí 25/1,5 Mb/s, jako dlouhodobej zákazník sem si vyřval na rok 50% slevu, takže platim jenom 620 kč místo 1240...

442263619.png

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek

Achjo, to je fakt nefér...

Někdo má classic, jede mu to papírových 25/1,5 a ještě si vyřve slevu, jiný má ten samý classic, strop 16/1 (reálně jedoucí 4-8/1) a platí plnou palbu... Tohleto vážně člověka donutí tu výpověď dát :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

A proč jsis koncem roku taky neřekl o slevu?

Já jsem si zavolal a když jsem řekl co mi vadí nabídli mi stávající Light nebo Classic obojí za polovinu na rok.

Po přepočítání ceny a rychlosti jsem zůstal u Light, bohužel zatím jedu cca 5-7Mb/1,2Mb.

Tak se budu asi muset znovu ozvat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Protože tvrdí, že je vše v pořádku, když jim řekneš, že nejede P2P tak napíšou, že provoz P2P zavisí i na jiných věcech a že to není jejich problém a chyba není na jejich straně a nazdar bazar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Zdravim,

 

mam od UPC internet (Starter), rychlost stabilne dle mereni okolo 9.8MB, vypadek jsem zazanamenal meni nekdy v lednu v radu 10tek minut, jinak funguje bez problemu. Jsem bezny uzivatel, nehraji zadne psycho online hry, takze pink neznam ani nemerim.

Vedle netu mi nabidli pevnou trvale za 1 Kc (ta nemela vypadek nikdy) a ve finale jsem pribral i kabelovku, ta je take bez problemu, obcas ovsem zamrznou HD kanaly, ale jinka super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...