Přejít na obsah

Problém s připojedním některých zařízení k internetu


Návštěvník skriva

Doporučené příspěvky

Návštěvník skriva

Zdravím,

Mám potíže s připojením některých zařízení k modemu od UPC (CBN CH7465LG). Konkrétně je stav následující:

  • PC (Windows a Apple) - bez problému
  • mobily (Android/Huawei a Apple) - wifi je občas náladová, ale připojit se lze
  • televize (Samsung RU7172) - přes kabel ok, přes wifi se nepřipojí
  • PS4 - nepřipojí se přes kabel ani přes wifi (zkoušel jsem připojit do jiné sítě/jiný poskytovatel - a tam bez problému, takže vada zařízení to není)

Předem díky za rady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník skriva

Díky všem za odpovědi.

před 23 hodinami, Retiree napsal:

Jsou v nastavení modemu povoleny obě sítě? Umí Samsung síť 5 GHz?

Ano, jsou povoleny 2,4 GHz i 5GHz, TV umí obojí.

před 17 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

Pokud lze připojit přes kabel, tak se WiFi vůbec nezabývat. A u PS4 zkontrolovat nastavení, jestli tam náhodou není uložená nějaká manuální volba IP adresy, masky, brány atp. a dát to na auto.

Wifi jsem řešil hlavně kvůli tomu, že mi nefungoval Samsung Smart View (bezdrátové připojení pc k tv) a už jsem nevěděl co jiného vyzkoušet, přestože teoreticky by mělo být jedno, jestli je TV připojená kabelem nebo bezdrátově. Ale pak jsem zjistil, že Samsung už Smart View nepodporuje, takže budu muset hledat jiné řešení, abych nemusel pořád natahovat HDMI kabel -_-

PS4 jsem nakonec připojil na jiné síti, tam zaktualizoval systém, a už se dá připojit i u mě. V čem byl problém nevím...

Když to shrnu, asi je vše vyřešeno, řešit připojení TV k wifi asi není nutné, když kabel funguje. (Pokud máte někdo zkušenosti s bezdrátovým připojením PC k TV Samsung, tak rady uvítám, ale to už je offtopic.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...