Přejít na obsah

Jakoby zrychleni,ale kdepak...


Návštěvník dj_novyss

Doporučené příspěvky

Návštěvník dj_novyss

Zdravím Vás všechny,tak se s Vámi podělím také o mé zkušenosti,jak jsem tu pročítal forum,tak skoro každý člověk si stěžuje na rychlost,že mu kolísá a tak dále,musím řící,při modernizaci sítě mi ani moc rychlost nekolísala,ale dneska na mně udělalo UPC docela pěkný poděl.Přišel jsem z práce,restartoval jsem modem,a najednou mi naběhlo 13M/1.6M,tak jsem byl spokojený,ale najednou teď jsem opět musem restartovat modem kvůli routru,a najednou zjistím od známého,co se podíval do databáze UPC,už tam mám zase nastavenou rychlost 9M/512,myslím rychlost únorovou,takže březnová rychlost,která by měla být 15M/1.5M jsem ještě něměl,a už zase nemám,a nevím kdy budu mít.Jinak mám tarif Easy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dj_novyss

no,mě běžel i ten UP těch 1.5,ale fakt jen přes odpoledne,teď večer to zase spadlo na původní,no počkám co se bude dít,myslím si,že nejsme jediný,asi nás je víc,tak doufám,že UPC s tím něco začne dělat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě podobně. Download spadl na únorových 8Mb (EASY), upload je navýšený 1.5Mb.

 

Tak problém nebude u UPC, ale ve starším routeru, který na WLAN portu zřejmě podporuje pouze 10Mbit :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to neni takova tragedie routry se daji kopuit do 500kc a mas klid :D

 

Potřebuju WiFi router. No to taky není taková položka, ale zatím to není akutní. Jede to kolem těch 10Mbit na downloadu, těch 13Mbit zas tak akutně nepotřebuju. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...