Přejít na obsah

všeobecný POKEC okolo DVB aneb tlachání o všem možném :-)


Návštěvník Big.rob

Doporučené příspěvky

Nemyslím si, že k čistě české verzi Disney Channel někdy dojde a to ze stejných důvodů, ze kterých si nemyslím, že někdy dojde k obnovení čistě české verze Hallmarku (což už bylo jednou anoncováno a následně hodně rychle dementováno). Jednou už jsem ty důvody řekl v topicu Disney Channel, ale rád je sem copy-pastnu:

Problémem jsou satelitní platformy UPC Direct a Digi TV, které působí jak v Česku a na Slovensku, tak i v Maďarsku a tudíž by buď museli mít dvě verze Disney Channel, pro každou zemi zvlášť, nebo by sám Disney musel mít dvě verze kanálu, jednu pro české kabelovky a jednu pro UPC Direct a Digi TV, tak jako to má například Discovery. Ani jedno ale nevidím reálně.

Navíc je tu ještě jeden problém, který jsem tenkrát nezmínil, ale který je neméně podstatný: reklama. Ač se nám to nemusí líbit, je nemyslitelné, aby se dětská televize uživila jen českou a slovenskou reklamou. Disney Channel prostě maďarskou reklamu ke svému životu potřebuje. Čistě česká (resp. česko slovenská) verze prostě nemá šanci se uživit.

 

Souhlasím s PN .... "Maďarský reklamní trh" ... anglicky řečeno "tv ad", ...nemá pro českou republiku žádný význam, tedy žádný ani trošku význam. Pro UPC v české republice pod tlakem nečinnosti "žádné reklamní regionální reklamní agentůry". Jinak řečeno, není žádná silná reklamní agentůra pro ČR....!!!!! SuperMax nebude, potřebuje úplně jinou reklamní politiku ..... naučme se od německých a rakouských tv programů platit všechno, co může být relativně pro všechny gratis reklamou! .... všechno je úplně zatím u nás jinak, než v západní evropě :) Jsme na oko pro "korporáty", které chtějí reklamu a naučme se, že nám dají třeba zábavu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník allien

Zdravím,

asi jsem ve špatné rubrice,ale mám dotaz ohledně EPG na kanálu AXN,funguje tu někomu korektně na DVR HANDANU CV-6000?Restarty a znovuvyhledání kanálů samozřejmě nepomohly,ostatní EPG je OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě nejde u AXN EPG vůbec resp. nejsou uvedeny žádné programy (dnes 3.10.), TV s modulem TechniSat.
Sony 32V4500 s modulem technisat rovněž bez EPG AXN a přestal běžet Musiq1.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Zdravím,

asi jsem ve špatné rubrice,ale mám dotaz ohledně EPG na kanálu AXN,funguje tu někomu korektně na DVR HANDANU CV-6000?Restarty a znovuvyhledání kanálů samozřejmě nepomohly,ostatní EPG je OK.

 

Mě se zdá, že o víkendu to EPG vůbec nějak zlobilo. Kromě toho, že v sobotu u AXN nešlo vůbec, tak např. u HBO vypadávalo u některých programů, nezobrazovali se některé magazíny, jako Cinema nebo Před kamerou, u slovenských programů se zase načetlo jen pár dalších hodin, maximálně do půlnoci, ale další program přes půlnoc už ani ťuk atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Zdá se mi že čím dále častěji se stává že se při sledování např. HISTORY CHANEL přepne po reklamním předělu zvuková stopa z CZ do POL a na CZ stopě je Polština. Po dalším reklamním předělu je to zase v pořádku . Dnes bylo třeba celých 10min v polštině v dokumentu Divy minulosti(10díl).Je to docela otravné. Zajímalo by mě zda je to chyba nějakého technika který připravuje lokalizace pro danou oblast nebo HISTORY CHANEL už prodává UPC programy ve všech dostupných mutacích a UPC jak nakoupí tak to odvysílá?

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdá se mi že čím dále častěji se stává že se při sledování např. HISTORY CHANEL přepne po reklamním předělu zvuková stopa z CZ do POL a na CZ stopě je Polština. Po dalším reklamním předělu je to zase v pořádku . Dnes bylo třeba celých 10min v polštině v dokumentu Divy minulosti(10díl).Je to docela otravné. Zajímalo by mě zda je to chyba nějakého technika který připravuje lokalizace pro danou oblast nebo HISTORY CHANEL už prodává UPC programy ve všech dostupných mutacích a UPC jak nakoupí tak to odvysílá?

 

Zkusím se ti příští týden zeptat.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...