Přejít na obsah

všeobecný POKEC okolo DVB aneb tlachání o všem možném :-)


Návštěvník Big.rob

Doporučené příspěvky

Návštěvník Pajabrunn

Tak dnes po aktualizaci přestala jet Brno tv. Píše že služba není dostupná. Proběhlo poté několik dalších aktualizací a stále nejede.. Jinak někdo psal jak zrušili volně Meteo tv (na tv s dvbc tunerem bez karty) že jedou rakouský programy, tak ty už volně nejsou zato mi jde volně jojka..

 

Tak večer už Brno tv jede. 8)

 

Hmm je pondělí a jojka volně už nejde. Někdo si honem pospíšil.. (blijící smajlík..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

Zdravím! Používám CaModul pár měsíců.Programy digi UPC mám seřazené dle potřeby.Vždy,když je aktualizace,tak se mi některé programy přemístí na jiné pozice a předešlé pozice těchto programů jsou při "listování"přeskočeny.Má někdo podobné skušenosti?Je vůbec vhodné přetříďovat programy?Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mne je to občas podobné. Tedˇpřes víkend mi zcela vypadla DW /Deutsche Welle/ a ten americký sportovní kanál ESPN. Místa zůstala volná. Souběžně používám občas Handan 5000 a tam se snad aktualizoval každý druhý program. Zajímavé, že tam třeba ta DW je, ale blbě napsané jako Deutche míst správně Deutsche, jak to bylo předtím. Nevím kdo si s tím pořád hraje...

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavsar

Ahoj. Mam Sony 40we5w (lokalita Melnik) a dneska mi zlobi CTecka. Pritom signal mam podle tv vynikajici. Obcas uplne vypadne obraz obac je takove digitalni vytrhavani.. Nezlobi to jeste nekoho?Dekuji za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

Já mám Sony 40WE5W + Sony 26V4500 - obě s kartami Lica. Přetřídí se mi vždy na konec TP1+TP2+TP3.STBox mám pouze pro nahrávání na DVDrec a tam to nedělá ! Že by to bylo těma kartama Lica? A ještě jeden problém : U TP2 mi na obou TV nejde zvuk.Když na TV ,přez tlačítko "AUDIO" přepnu z "NeznámýDolbyDigitál" na "Neznámy 2/0",tak hned zvuk naskočí!Když program přepnu a vrátím se zpět,už tam je zase to původ.nastavení a bez zvuku.Přitom přez STBox to je normální - se zvukem!???Takže problém asi u Lica!PS:teď jsem zapnul TV a to,co jsem včera znova naladil(bez třídění) je nastavené jinak (spousta programů na jiných pozicích).Tak už nevím .......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...