Přejít na obsah

UPC a polovicni rychlost


Návštěvník konarider

Doporučené příspěvky

Návštěvník Fingon1
:-D Tak to ja teda taky.. no tak polovicni light u me znamena 375 KB/s down. ;-) a jestli ten rychlej rapid neni dan zabezpecenym pripojenim jestli mas premium.

 

Tak teď v lednu by to měli zrychlit na 8Mbit=1MB/s.. mám půlku ty máš třetinu a kousek :-P

 

jj premium účet mám, ale když stahuji normálně přes webový prohlížeč tak to zas jede max z 1/2...

 

Fingon1: A k cemu bys vyuzil takovou rychlost? Jasne, pokud stahujes z torrentu 24 hod. denne, pak asi ano, ale drtiva vetsina klientu to nevyuzije. Vytvaris umele problemy tam, kde nejsou.

 

Jo většinou se to nevyužije a troufám si tvrdit že většína lidí co má tenhle internet nevyužívá jeho potenciál ani z 1/10:-D. Na to icq, idnes a e-mail by jim bohatě stačila 512..

 

No je to zajimavy, jako kdyby ten program vyuzival jinej port nebo nevim cim to je ze se rychlosti tak markantne lisi. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Díky za informace hoši.Když jsem volal UPC tak mi řekli že jen Litvínově jsou problémy z rychlostí,oni pěkně kečaj to je od nich neseriozní!!!

 

mám EASY mám mít 6Mb/s 256Kb/s výsledek 2048Kb/s 128Kb/s takže žádnou 50% slevu nechci to je hodně málo. 60% je akorát jsem dost zvědaví kdy oni to opraví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejak jsem na tom stejne ... 14dni me to bezelo uz 6mbit/256 ... a ted uz me to tejden bezi jen 2mbit/128 :( ... a do tech mailu peknej kecaj ... mame problrem v dane lokalite ... a kdyz sem jim napsal ze to mozny neni ze soused bezi normalne ... tak poslali uplne neco jinyho co se vubec nevztahovalo k tomu na co se sem jich ptal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AjSi
Tak že můžu očekávat zítra rychlost 8Mb/s 512Kb/s ??? to by bylo super.
moc s tim radsi nepocitej... pocitej s tim ze ti to zvednou 28., pak muzes bejt jenom prijemne prekvapenej :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...