Přejít na obsah

WiFree kanály


Návštěvník draxxx

Doporučené příspěvky

Návštěvník draxxx

Dobrý den, 

u nás v domě se rozšířila z UPC modemů UPC FREE WIFI, je to jak mor, vzhledem k velikosti domu, zabírají free sítě značné množství kanalů.

Dá se s tím něco dělat? 

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na WiFree kanály
Návštěvník draxxx

Děkuji za odpověď, ale není to na co jsem s ptal. 

Jinak provozu wifi trochu rozumím, takže není třeba polopaticky odpovídat na otázku, která nebyla položena. 

Zajímá mne, zda- li se to dá na routerech vypnout.  Není možné jen tak z ničeho nic rozšířit počet sítí v domě skoro o 40%. 

Upraveno uživatelem draxxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypnout se to dá, pokud si o to uživatel UPC požádá, ale jak psal Marek, postrádá to smysl, protože Wifree vysílá v rámci stejného kanálu jako vysílá router domácí síť uživatele UPC, ale pouze s jiným názvem SSID, takže žádný prostor navíc Wifree fakticky nezabírá. 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Adolfe, kde všude prosím tě jsi na fórech?? UPC, DigiZone, parabola, televizníweb... Pracuješ vůbec???? Strašný. 

Každopádně tazatel dělá chytrýho, má nízké ego, tak to zkouší tady. Neodpovídat 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš nějaké nepřesné info, protože pokud vím :D , tak jsem zde, občas na DZ a velmi málo na jednom fóru o internetu, jinak nikde. Kdysi dávno jsem byl ještě na ABF, ale to bude už dobrých 5 let, co tam nejsem. A frekvence mých příspěvků to také dokazuje. Samozřejmě neovlivním to, jestli se někdo někde jinde nepodepisuje stejně.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...