Přejít na obsah

BARRANDOV TV


Návštěvník Big.rob

Jak by jste oznámkovali současnou programovou skladbu Barrandov TV ( známkování jako ve škole )  

29 hlasů

  1. 1. Jak by jste oznámkovali současnou programovou skladbu Barrandov TV ( známkování jako ve škole )

    • 1
      1
    • 2
      5
    • 3
      5
    • 4
      10
    • 5
      8

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Seznam muxu mám už prohlidlej dávno a podle něj sem to zkoušel naladit, ale když dám 274 nebo 730 MHz tak mě to ukazuje skoro žádný signál ale z 12 muxu se nechytá nic.Nejsou vůbec zobrazený v nabídce, zkoušel jsem odpojit od sítě a vytáhnout kartu a nic.Je možný že to bude špatný zapojení u nás v paneláku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
Návštěvník Martin1994

Myslim si, ze se TV Barrandov za posledni 2 roky hodne zhorsilo... i treba Barrandov Plus, ktery vysila detske porady jen 30 minut denne a to same plati i pro dokumenty. O Barrandov Family bych se radsi ani nezminoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
před 13 hodinami, Návštěvník Martin1994 napsal:

Myslim si, ze se TV Barrandov za posledni 2 roky hodne zhorsilo... i treba Barrandov Plus, ktery vysila detske porady jen 30 minut denne a to same plati i pro dokumenty. O Barrandov Family bych se radsi ani nezminoval.

Barrandov Family je určen pro Slovensko a ne pro Českou republiku, tak bych ho neřešil. Tím Barrandovem Family jen zaplácli díru po skončeném Barrandov Muzika a jsou na něm jen slovenské reklamy co vím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...