Přejít na obsah

BARRANDOV TV


Návštěvník Big.rob

Jak by jste oznámkovali současnou programovou skladbu Barrandov TV ( známkování jako ve škole )  

29 hlasů

  1. 1. Jak by jste oznámkovali současnou programovou skladbu Barrandov TV ( známkování jako ve škole )

    • 1
      1
    • 2
      5
    • 3
      5
    • 4
      10
    • 5
      8

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Jasně, že se člověk dívá hlavně podle obsahu. Ono ale určitě na téhle televizi bude také něco na co se dá dívat, to bez debat. Ale pokud zrovna není nic v televizi, tak se rád podívám na krásný obraz, než na rozmazané trhaniny (trochu přeháním). Jinak, i když bude na nějaké stanici dobrý pořad, ale kvalita bude opravdu hrozná, tak taky raději přepnu na nějaký HD kanál, aby se trochu potěšily oči z každého detailu. :D:lol:

 

tjn, mě by zajímalo, jestli když se koukám na HD kanál oproti SD kanálu, jestli se oči namáhaj míň...jasný, obraz je kvalitnější, ale tak..co myslíš ?

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob

Dneska zase spustily nove promo , ci spise upravene , sou tam pridane dalsi jejich porady z vlastni tvorby a neaka soutez !

 

Taky si uz opravily lofo , nyni je vice v pravo a nezasahuje do "rámu televize " :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak
tjn, mě by zajímalo, jestli když se koukám na HD kanál oproti SD kanálu, jestli se oči namáhaj míň...jasný, obraz je kvalitnější, ale tak..co myslíš ?

 

No to by mě taky zajímalo. Těžko říct. Podle mě je to asi na stejno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

a ještě k té debatě o dívání na HD bez "obsahu" . . . zjistil jsem totiž zajímavý fakt, dokumenty, které mě dříve nezajímaly jsou v HD naprosto o něčem úplně jiném, dám příklad, třeba dokumenty z afriky se zvířaty, to co je na SD kanálu nějaká šmouha připomínající lva, tak na HD můžu počítat chlupy na srsti, což se přibližuje realnému vidění a obraz se tak stává skutečně zajímavým (samozřejmě nejde jen o obraz, nekvalitní dokument nezachrání ani HD)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob

Tak sem se dneska docela silne sklamal , skomal nekdo z vas program na prvni tyden vysilani ? To na me pusobi jako AXN , samej serial , minimum filmu , docela slabota . Co rikate na to ze vysilani konci treba uz ve 23:30 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem se dneska docela silne sklamal , skomal nekdo z vas program na prvni tyden vysilani ? To na me pusobi jako AXN , samej serial , minimum filmu , docela slabota . Co rikate na to ze vysilani konci treba uz ve 23:30 ?

 

je nekde pls ten tv program ? jinak, zrovna se snažim s Barrandovem domluvit aby dávali nějaký seriály...např. videoherní pořad Kybernet jestli znáte... a nebo nějaké zajímavé kreslené seriály... to by pro začátek nebylo špatné..uvidim co mi za 2 týdny odpoví..

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob

me spis na soucasnem trhu chybi neake REALITY SHOW ,ale to je asi co clovek to nazor a navic tvorba reality show je pry hodne nakladna ... program je u UPC uz v EPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...