Přejít na obsah

BARRANDOV TV


Návštěvník Big.rob

Jak by jste oznámkovali současnou programovou skladbu Barrandov TV ( známkování jako ve škole )  

29 hlasů

  1. 1. Jak by jste oznámkovali současnou programovou skladbu Barrandov TV ( známkování jako ve škole )

    • 1
      1
    • 2
      5
    • 3
      5
    • 4
      10
    • 5
      8

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Návštěvník Big.rob

si myslim ze casem urcite ano ! a moc o tom jak to probuha uvnitr kabelovky ,ale si myslim ze sireni HD kanalu musi byt celkem financne narocnejsi oproti SD , ale treba se pletu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj už jsem to četl, docela dobrá zpráva, která mě potěšila, myslím to s tím HD

 

jj, celkem to těší i mě...dobrý překvápko..Discovery to není, ale HD to je a to se počítá :) ted mam konečně důvod proč na Barrandov koukat :lol:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Ale nemá, to je jen jedna anketa jednoho serveru, nic víc. Většinový divák se na začátku koukne, co je ta TV Barrandov zač a pak se zase vrátí ke své Ulici a Ordinaci, na kterou je zvyklý. Nějaké pohyby ve sledovanosti samořejmě budou, ale maximálně v jednotkách procent, nic významného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
.Discovery to není, ale HD to je a to se počítá :) ted mam konečně důvod proč na Barrandov koukat :lol:

A já bláhový si až doteď myslel, že lidé se většinou dívají nebo nedívají na pořad v televizi podle toho, jestli je pro ně zajímavý obsahově. Ale vy jste zřejmě více zvědavý na to, jak moc dobře a ostře budou vidět paní Bubílkové vrásky ve tváři a kruhy pod očima. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.Discovery to není, ale HD to je a to se počítá :) ted mam konečně důvod proč na Barrandov koukat :lol:

A já bláhový si až doteď myslel, že lidé se většinou dívají nebo nedívají na pořad v televizi podle toho, jestli je pro ně zajímavý obsahově. Ale vy jste zřejmě více zvědavý na to, jak moc dobře a ostře budou vidět paní Bubílkové vrásky ve tváři a kruhy pod očima. :D

 

no na ní zrovna zvědavej nejsem, samozřejmě máš pravdu, že hlavně podle obsahu, to skoro vždy...na tv moc nekoukám..ale když bude další HD kanál, proč na něj nekoukat a nevyužít té kvality obrazu :lol: ale abych byl upřímnej, víc než na barrandov hd se těším na ty nový 3 discovery a 2 nový national geographicy, history a travel..to fakt..konečně budou super dokumenty :D

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Jasně, že se člověk dívá hlavně podle obsahu. Ono ale určitě na téhle televizi bude také něco na co se dá dívat, to bez debat. Ale pokud zrovna není nic v televizi, tak se rád podívám na krásný obraz, než na rozmazané trhaniny (trochu přeháním). Jinak, i když bude na nějaké stanici dobrý pořad, ale kvalita bude opravdu hrozná, tak taky raději přepnu na nějaký HD kanál, aby se trochu potěšily oči z každého detailu. :D:lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...