Přejít na obsah

BARRANDOV TV


Návštěvník Big.rob

Jak by jste oznámkovali současnou programovou skladbu Barrandov TV ( známkování jako ve škole )  

29 hlasů

  1. 1. Jak by jste oznámkovali současnou programovou skladbu Barrandov TV ( známkování jako ve škole )

    • 1
      1
    • 2
      5
    • 3
      5
    • 4
      10
    • 5
      8

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Návštěvník Big.rob

... nová hvězda na České scéňe

 

Možná se to bude zdát někomu zbytečné ,ale založil jsem toto vlákno ať můžeme nerušeně diskutovat o této prakticky již vzniklé televizi .Jak všichni určitě vědí ofic. startuje za týden 11.1 v 11:01hod ., ale již nyní běží její promo.

Osobně tomuto projektu velice fandím a držím jim palce aby se jim časem povedlo rozválcovat Novu . Stejně tak z některého rozhovoru s p. Feničem vyplívá že pokud se bude Barrandovu dařit nebrání nic skutečnosti rozjet pozastavený projekt Febio TV

 

 

No a jen taková novinka na závěr Barrandov dnes už nasadila do svého promo i logo televize, nese se v současném trendu jednoduchosti , nic barevného ,ani žádný podobný úlet :lol: :lol:

Upraveno uživatelem Big.rob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob
Návštěvník Jarrek

Chtěl bych se jen zeptat jestli nevíte co mám dělat s tím, když mi Barrandov kostičkuje a kostičkuje mi ještě Z1, Nova Cinema a Óčko. Nevíte čím to může být. Nedá se na to koukat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jarrek

Jo ale mě ostatní programy fungují jenom tady ty. Připadá mi to jako by nefungovali správně ty programy, který jsou nebo budou šířeny volně v DVB-T. Mimo ČT, Novy a Primy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Doufám, že UPC taky nabídne HD verzi Barrandova a samozřejmě zároveň i Novy. Jak už samozřejmě také popsal technický ředitel TV Barrandov téměř veškerý obsah je vyráběn v HD rozlišení, takže pokud by jakákoliv kabelová či jiná televize projevila zájem šířit TV Barrandov ve vysokém rozlišení ve svých sítích, určitě jim to umožní.

Upraveno uživatelem onak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...