Přejít na obsah

Máte někdo už rychlost co UPC sliboval???


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

Návštěvník Dragokazov

 

Znovu proto opakuji, pokud chcete namerit skutecnou aktualni rychlost vaseho pripojeni, vybrte si nejaky dostatecne rychly server a zneho nechte ztahovat aspon 2 soubory soucasne po tak dlouhou dobu, dokud se rychlost neustaly na nejake hodnote,

zaroven ale mejte na pameti rychlost muze ovlivnit vice faktoru nez jen posledni mile u UPC.

 

Souhlasím :) i proho asi má UPC na svém FTP testovací soubory od pár MB do několika set MB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím :) i proho asi má UPC na svém FTP testovací soubory od pár MB do několika set MB

to bych se na to ftp musel dostat... nevim, jak tam kdo leze, já zadám do prohlížeče ftp.upc.cz - vidim bílou plochu, nic víc... řekli mi, abych zkusil ftp.dkm.cz - totéž... zkoušel sem se tam anonymně přihlásit i přes program filezilla - neúspěšně... samozřejmě že žádný porty blokovaný nemám a jakýkoliv jiný FTP mi funguje naprosto normálně... kdyby někoho napadlo, co to může způsobovat, dejte vědět :)

 

jinak teda bych řek, že ty měřáky, minimálně speedtest.net a speed.io ukazovaly, ukazujou a snad i nadále ukazovat budou relativně dost přesně...

 

aktuální výsledky

speed.io.png

uh5fvvbhz859c8w12vfj.png

asi bych to tady nějak tak "uzavřel" se závěrem, že ten net skutečně nejde, jak by měl, minimálně odpoledne... někdy je to znát víc, někdy míň, kdo si nestěžuje, tak o tom ani neví, na prohlížení stránek to je znát jenom tehdy, když je skutečně hodně vysoká odezva, 1/1 Mb/s stačí... chjo, snad se jim to podaří vyřešit co nejdřív...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

Slamb: Koukám na ten screen a na moji Firefox 3.5 betu, ale vidím tam rozdíl, háže ti to příliš velké mezery v napsané adrese, to lomítko "/" mi tam nějak nesedí. Jsou tam příliš velké mezery.

 

Zřejmě jsi zkusil otevřit tu adresu i v jiném browseru, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slamb: Koukám na ten screen a na moji Firefox 3.5 betu, ale vidím tam rozdíl, háže ti to příliš velké mezery v napsané adrese, to lomítko "/" mi tam nějak nesedí. Jsou tam příliš velké mezery.

 

Zřejmě jsi zkusil otevřit tu adresu i v jiném browseru, že?

addon... :) jo, zkoušel sem i explorer a ten mi taky nic nezobrazí... :roll: asi na to založim topik vedle :lol:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Tukancheez

481236924.png

 

Tarif: 20M, Brno-61800

 

Takové hodnoty dokáži naměřit jen v linuxu.

 

Windows mi ukazuje o pár čísel nižší údaje, ale i tak zaznamenávám vyšší download oproti měsíci předchozímu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Tukancheez

Po delší době jsem se rozhodl, že okusím měření.

 

Rychlost je stabilní a na hodnotách, na kterých by měla být.

 

Brno - 61800, 30M

 

548054345.png

speed.io.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...