Přejít na obsah

Máte někdo už rychlost co UPC sliboval???


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

Uz zacinam vazne uvazovat ze zde zakazu zobrazovani vysledku ze speedtestu, protoze je cast uzivatelu bere jako relalny vysledek, ackoliv se vetsinou jedna jen o orientacni mereni na prilis malem vzorku dat, ktere nemuze uplne presne rychlost zmerit, coz nyni krasne dokazuje tabulka vysledku mereni od Slamba, kde je mozne videt ze behem kratkeho casoveho rozmezi je merak schopen namerit 2 uplne rozdilne rychlosti.

 

Znovu proto opakuji, pokud chcete namerit skutecnou aktualni rychlost vaseho pripojeni, vybrte si nejaky dostatecne rychly server a zneho nechte ztahovat aspon 2 soubory soucasne po tak dlouhou dobu, dokud se rychlost neustaly na nejake hodnote,

zaroven ale mejte na pameti rychlost muze ovlivnit vice faktoru nez jen posledni mile u UPC.

 

ok, tak ja teda muzu zas rict, ze i na vetsim vzorku dat (radove jednotky az desitky giga) mam rychlost ani ne 8 megabitu. nechci nic slyset a pomale druhe strane, protoze se jedna o server s 10 gigovym pripojenim...ale aspon upload je stabilni na 1,5 mega... tarif light, brno-stred

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cca týden mám každý den několik výpadků, vždy při výpadku je v logu modemu tohle:

Fri May 08 11:32:55 2009 Notice (6) TLV-11 - unrecognized OID

Fri May 08 11:32:41 2009 Critical (3) No Ranging Response received - T3 time-out

Fri May 08 11:32:35 2009 Critical (3) No UCD's Received - Timeout

 

Asi po minutě internet opět najede. Zatim jsem na UPC nevolal, myslel jsem, že se zase vrtají v síti, ale když to trvá uý týden, tak tam asi zavolam. Tyhle výpadky zabíjí online hraní :)

Rychlost taky nesouhlasí, měl bych mít 15/1.5, ale mám cca 12/1.4. Lokace Plzeň Bolevec.

Kdyby jste někdo věděl co je s tím modem, tak bych byl velmi vděčný za pomoc.

 

Mimochodem, jednou když to obvykle spadlo jsem se podíval na status do modemu, a byl tam nastavený tarif 55mbit download a 15mbit upload - status internetu byl Locket. Pomohl až tvrdý restart aby se hodnoty vrátili na "15/1.5" a šel net. Podle mě u nich testují větší rychlost internetu a ty výpadky s tím souvisí.....netuším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dzioush

muzu se zeptat co mas za modem ? pripadne pokud mas motorolu kde vycitas udaje o rychlosti ?

 

btw UPC omezuje rychlost az na modemu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muzu se zeptat co mas za modem ? pripadne pokud mas motorolu kde vycitas udaje o rychlosti ?

 

btw UPC omezuje rychlost az na modemu ?

 

mám WebStar, a ten modem ukazuje jak je nastavenej ze sítě UPC

http://www.nahraj.cz/content/dw/39d5b587-3945-49fe-9c2f-9434f681ce9e/orig/c722ca1b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Eric Cartman

Lokalita - Litvínov .

Tarif - UPC Classic

Čekal jsem dost dlouho a zkoušel všechno možný ale rychlost maximálně 9,2Mb/1,09Mb .

 

Už mě to přestalo bavit a tak jsem to vyřešil tim jejich formulářem .

 

 

Dobrého dne přeji .

 

Žádám o změnu Internetového tarifu UPC Classic na tarif UPC 10M .

 

Důvod : Proč platit zbytečně více o 749 Kč měsíčně za neco co nefunguje ?

 

Tarif UPC Classic by měl dosahovat přenosových rychlostí 25Mb/1,5Mb . Samozřejmě tomu tak není . Po měsíčním laborování , což zahrnuje reinstalaci OS , výměnu síťové karty , výměnu přívodního koaxiálního kabelu , mnoha desítek restartů modemu a měření rychlostí na několika FTP ( Karneval , Flyweb atd ) v různou denní i noční dobu , nepřesáhly přenosové rychlosti hodnot 9,2Mb/1,09Mb .

 

Nashledanou při dalším navyšování rychlostí .

Váš Eric Cartman .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dzioush

tak to ja mam motorolu a ta neukazuje jak je nastavena . maximalne jaky je signal , ale rekl bych ze tam nastavujou o neco vic nez mas zaplaceno . ja jsem schopny pomoci vice otevrechych spojenich tu rychlost udrzet stabilna na 22 mbps a rekord mam 24 mbps ( 20M tarif) . zajimave

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.nahraj.cz/content/dw/39d5b587-3945-49fe-9c2f-9434f681ce9e/orig/c722ca1b.jpg

můžeš hodit přesnej odkaz, kde se dá najít tenhle údaj? mně to všude píše tohle...

 

This feature is not enabled.

This feature has not been enabled in your cable modem.

 

Please contact your data services provider for more information about this feature and its availability on the network.

 

To exit this page, click on the "Back" button on your browser tool bar to return to the previous page or click on the "System" link above.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JoeyX

Jsem stálým zákazníkem internetu od UPC po čtyři roky, ale za celou dobu mě ještě tolik nenaštvali jako právě teď. Z původních 15-16/1,5 mi snížili rychlost na 10/1. Kdysi dávno jsem se totiž u nich registroval zrovna při akci UPC Promo - za stálou výhodnou cenu. Tento týden volá babičce(nebyl jsem doma) ženská, že prej to bylo jen na rok (po 4 letech; ve smlouvě přitom nic o nějakém časovém limitu není), že prý nám budou zdražovat TV a Internet a snižovat rychlost jako bych byl nový zákazník. Babička tomu samozřejmě nerozumí, nebydlí tu a megabity, megabajty už vůbec nechápe. Před chvílí mi ovšem rychlost opravdu snížili, tak to je poslední kapka. V pondělí tam volám, seřvu je jako psy a okamžitě vypovídám službu. Doporučuji udělat všem, kdo mají jinou možnost. Takto nesolventní firmu na českém trhu jen tak nenajdete...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...