Přejít na obsah

Máte někdo už rychlost co UPC sliboval???


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jaku

Tyto výsledky jsou pro mne zajímavé. Vypovídá to jen o vysokém problémovosti místní sítě.

Obrázky jsou jen pro přehlednost, když stahuji z FTP tak rychlost více méně odpovída naměřenému na speedtest.net

Jednou je tam schválně Bratislava (to jako odpověď na předchozí obrázek Bratislavy).

 

445534653.png445534072.png 445532537.png

445418516.png 445317251.png

 

Pro pořádek tarif Light (s rychlostí 20Mb/s) a objednán technik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajímavý je, že to nevyžaduje žádnej login a umožňuje to kromě restartu i nastavení stahovací frekvence... :lol:

Na tom neni nic divneho, pokud tu frekvenci zmenis, tak ti net ale nepojede,

takze doporucuji do toho nesahat.

 

Jaku: pokud nemas ztraty paketu a signal je ok, tak ten technik stejne nic nevyresi.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník blackskull

Jirkov (okr.Chomutov), tarif 10M. Super ne, i když je mi jasný, že měřáky jsou neprůkazný. Rychlost stahování z FTP je podobná.

 

445587520.pngspeed.io.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

zdravím pánové , mám tarif Classic takze ted bych mel mít internet 25Mbit , ale co se to nestalo ? Uz 3 dny mi to jede maximálne 120 kbit/s !!!!! Myslel jsem ze by to mohlo být WiFi ale napojil sem kabel a to samééé! Restartoval modem vsechno ! Netusím cím by to mohlo být,poradíte nekdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v jednu chvíli mi dneska odpoledne divně kolísala rychlost stahování, tak sem zavolal do upc a týpek řikal, že prej lokalita praha 8 kobylisy je těžce přetížená, přes 600 lidí na jednom uzlu... neví, kdy se to dá do pořádku, jestli do dvou dnů nebo do tejdne... :? od teď je to zase (asi jenom na chvíli) v pořádku, jenom je divný, že na speedtestu mi to nabízí server wroclaw a IP adresy sem měl 78.45.58.xxx, nově mám 78.45.24.xxx :roll:

446098035.png

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ahoj se spolek.

U mě se to trochu zlepší,ale není to ono chybí tam rychlost odesílání.

Přijímání dat 15420Kb/s odesílání dat 1024Kb/s.Ale je to lepší než před týdnem to jsem měl pouze 7,7Mb/s 1024Kb/s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frank
Jirkov (okr.Chomutov), tarif 10M. Super ne, i když je mi jasný, že měřáky jsou neprůkazný. Rychlost stahování z FTP je podobná.

 

Jsem na tom v Plzni úplně stejně - Down 1,5Mb - UP 1Mb :( Restarty modemu nepomohly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...