Přejít na obsah

Máte někdo už rychlost co UPC sliboval???


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

Návštěvník Bender

to že to není vždy plná rychlost závisí i na protistraně, a nezapomínejte restartovat/resetovat modem pro nahrátí nových parametrů...

 

Pravidelně ve špičce mám rychlost down místo 10Mbps kolem 2-3 Mbps a protistrana s tím nemá co dělat. O restartech modemu nemluvě. Něco se dá tolerovat, ale pokles na 20-30%? I to bych jim prominul, je mi celkem jedno jestli něco stáhnu za 5 nebo 10 min, nepatřím k notorickým stahovačům, ale co mi vadí, že si člověk ani pořádně nezahraje online.

 

Dneska jsem navíc našel tento mail ve schránce :

 

Vážená paní, vážený pane,

 

rádi bychom Vám poděkovali, že využíváte služeb společnosti UPC Česká republika a.s. a informovali Vás o výrazném zlepšení Vámi užívané služby vysokorychlostního internetu UPC.

 

Rychlost u Vašeho stávajícího internetového produktu Starter Vám byla zdarma navýšena na 10Mb/s / 1Mb/s. Ostatní parametry služby se nemění.

 

Věříme, že nové parametry služby Starter Vám ještě lépe umožní využívat všech možností internetu a budeme rádi, pokud nám zachováte přízeň i do budoucna.

 

S přátelským pozdravem

Vaše UPC

 

----

 

Co dodat, UPC děkuju ale Vaše rychlosti v době kolem 19:30 jsou úplně někde jinde.

Upraveno uživatelem Bender
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Ono je to s UPC těžký,podle jejich vyjádření,je vždy vše OK.Když jim napíši,během nělkolika dnů odpoví že nezjistili nic co by se dalo reklamovat.Dnes jsem jim napsal,že mám rychlost jen necelých 5MBs a že by mělo být již 10MBs,banda tupců z kl.centra napsalo toto:

 

Rychlost u Vašeho stávajícího internetového produktu Starter Vám byla zdarma navýšena na 10Mb/s / 1Mb/s. Ostatní parametry služby se nemění. :idea:

No a přesně kvůli těmto lidem, považují každého "normálního" za blbce. Já už Mám rychlost 2.5MB/s ale ty u toho starter máš mýt maximálně 1,25MB/s a to jen když svítí sluníčko :wink:

to že to není vždy plná rychlost závisí i na protistraně, a nezapomínejte restartovat/resetovat modem pro nahrátí nových parametrů...

 

to jsem zapoměl zmínit,restartuji tak každý druhý den!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
Ono je to s UPC těžký,podle jejich vyjádření,je vždy vše OK.Když jim napíši,během nělkolika dnů odpoví že nezjistili nic co by se dalo reklamovat.Dnes jsem jim napsal,že mám rychlost jen necelých 5MBs a že by mělo být již 10MBs,banda tupců z kl.centra napsalo toto:

Rychlost u Vašeho stávajícího internetového produktu Starter Vám byla zdarma navýšena na 10Mb/s / 1Mb/s. Ostatní parametry služby se nemění. :idea:

 

Prosím dej si pozor jakou velikost písmene b B používáš. Každé b B znamená něco jiného a tedy i mnohem jinou rychlost.

Pokud si stěžuješ, že jedeš jen 5MB/s tak je to docela slušná rychlost protože je to vlastně 40Mb/s, a to asi nemáš. Jinými slovy ta odpověď z klientského centra koresponduje s tvým popisem chyby.

 

to jsem zapoměl zmínit,restartuji tak každý druhý den!

 

Restartovat každý druhý den nemusíš. Stačí jednou, aby byla načtena nová konfigurace. Pokud rychlost kolísá, případně pokud ti někdo potvrdil, že už načteno máš, tak restartovat nemusíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Port je standardní 80.

Záleží jen na typu modemu co máš.

Je to tu v textech několikrát zmíněno. Motorola je jednodušší http://192.168.100.1/config.html a této stránce zhruba uprostřed dole je tlačítko "Restart Cable Modem".

Ten druhý doplním jen co ho najdu, tam se "musíš" přihlásit s heslem.

 

U Webstaru to nekdy byva blokovane, je potreba tu stranku oblokovat:

Jdi na http://192.168.100.1/_aslvl.asp

 

user: admin

password: W2402

 

Nastav AccessLevel 2 a zadej W2402 jako hedlo znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...