Přejít na obsah

Máte někdo už rychlost co UPC sliboval???


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

Návštěvník piposek
spíše tohle je docela brutal:

http://www.upc.nl/internet/fiber_power_120/

 

no nevim, upload je jen 10 mbits za 80 euro :? , to mi moc jako vyuziti optiky nepripada,

...ale ted jsem si vzpomnel, ze oni tam maj sice napsany fiber, ale je to pres koax...kvuli porovnani s optikou, ale na tu to ma jest daleko...

 

Jen bych poznamenal, že je rozdíl, jestli platí těch 80 euro člověk s nejčetnější českou výplatou (neplést s průměrem - to je nicneříkající číslo) nebo němec nebo holanďan. Dle současným poměrů v čr bych tipoval, že jestli tady někdy taková služba bude, tak ještě dráž než pro holanďany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník totaljoint
spíše tohle je docela brutal:

http://www.upc.nl/internet/fiber_power_120/

 

no nevim, upload je jen 10 mbits za 80 euro :? , to mi moc jako vyuziti optiky nepripada,

...ale ted jsem si vzpomnel, ze oni tam maj sice napsany fiber, ale je to pres koax...kvuli porovnani s optikou, ale na tu to ma jest daleko...

 

Jen bych poznamenal, že je rozdíl, jestli platí těch 80 euro člověk s nejčetnější českou výplatou (neplést s průměrem - to je nicneříkající číslo) nebo němec nebo holanďan. Dle současným poměrů v čr bych tipoval, že jestli tady někdy taková služba bude, tak ještě dráž než pro holanďany.

 

Bylo by to levnejsi kdyby tady v CR byl neaky poskytovatel co by nabizel takove rychlosti... Dokud nebude v podobnych vysokych rychlostech u nas neaka konkurence, tak se takovych rychlosti za "normalni" cenu nedockame.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Classic Praha 8

 

i přes to, že je speedtest.net jeden z nejpřesnějších, drobný odchylky tu sou...

431759452.png

 

download - stálejch 3,1 MB/s, tj. přesně 25 Mb/s

upc_download.png

 

upload - stálejch 187 KB/s, tj. přesně 1,5 Mb/s

upc_upload.png

 

testoval sem se zapnutým kaspersky internet security, windows live messenger a skype

 

jinak těhlech rychlostí je samozřejmě už docela těžký dosáhnout všude, musí bejt kvalitní server a k němu připojení 8)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se dozvěděl od nějakého technika, který byl u kámoše připojovat STB, že prý internet v Teplicích byl pušťen na plno.

Kámoš už jede na 10 mega ale já - Bohosudov - pořád na 6 mega.

Modem jsem několikrát restartoval, ale nic platné to nebylo.

Je tu také někdo z okolí Krupky a Bohosudova ?

Jak vám to jede?

 

:? Stav k dnešnímu dni i s restartem modemu - UPC Starter

432532467.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...